ХРОНИКИ и КОММЕНТАРИИ

Интернет-газета

Судья, проглотившая талоны на бензин, получила два года условно…

Posted by operkor на 28 января, 2010

 Верховний Суд України поставив крапку у розгляді кримінальної справи, порушеної стосовно судді Березнівського районного суду Рівненської області. Колишню суддю визнано винною в одержанні хабара.Служниця Феміди, отримавши талони на автомобільне пальне, пообіцяла звільнити за це підсудного…… від покарання з випробувальним терміном. Цей факт задокументували працівники СБУ спільно з прокуратурою Рівненської області 24 вересня 2007 року. Під час затримання суддя намагалась знищити талони на бензин – частину їй вдалося проковтнути.

21 листопада 2007 року Президент України своїм указом відсторонив суддю від виконання обов’язків у зв’язку з притягненням її до кримінальної відповідальності, а 3 жовтня 2008 року звільнив її з посади.

Кримінальна справа, повiдомили  «ХРОНИКАМ ЗАПОРОЖЬЯ» у прес-центрі СБУ, розглядалася в апеляційному суді сусідньої Волинської області  у жовтні 2009 року. Суд визнав суддю винною і засудив до 2 років позбавлення волі з іспитовим терміном на один рік. Однак засуджена не погодилася з цим вироком, свою вину не визнала та подала касацію до Верховного Суду України.

Оскаржив рішення суду у зв’язку з м’якістю покарання і державний обвинувач у кримінальній справі з прокуратури Волинської області. 12 січня ц.р. Верховний Суд розглянув касаційні скарги та залишив попередній вирок стосовно судді-хабарниці без змін.

 

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: