Хроники и Комментарии

Власть, расследования, сатира, фото

В Запорожье милиция выявила фальшивых корреспондентов газеты «Вечерние Вести»

Posted by operkor на 2 февраля, 2010

Запорожская областная прокуратура прокомментировала скандал, произошедший на избирательном участке №50 Запорожья.  «17.01.10 о 10:30 год. до Хортицького РВ ЗМУ ГУМВС України в області надійшло повідомлення голови виборчої дільниці № 50, про те, що біля очолюваної ним виборчої дільниці виявлені особи з начебто посвідченнями позаштатних кореспондентів газети «Вечерние Вести».

Під час дослідчої перевірки були опитані студенти  ЗНТУ, які пояснили, що 17.01.10 о 14:20 на пр. Металургів вони зустрілися з раніше незнайомим чоловіком на ім’я Андрій, який запропонував їм бути спостерігачами на виборчій дільниці. До їх обов’язків входило охорона порядку, виявлення автомобілів з великою кількістю виборців та автомобілів, які неодноразово привозять виборців. За це він пообіцяв їм винагороду у сумі 150 грн.

Після цього Андрій роздав їм бланки посвідчень позаштатних кореспондентів газети «Вечерние Вести», в які вони вписали свої прізвища та пішли до виборчої дільниці для реєстрації в якості спостерігачі.

Вказані факти були виявлені під час голосування на виборчій дільниці. За результатами перевірки 29.01.10 прокуратурою Хортицького району порушено кримінальну справу за ст. 358 ч.1 КК України (виготовлення та збут підроблених документів).

Аналогічні випадки виявлення осіб (начебто позаштатних кореспондентів) були зафіксовані на  інших виборчих дільницях округу і за цими фактами також порушено 5 кримінальних справ за ст. 358 ч.1 КК України».

 

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: