Хроники и Комментарии

Власть, расследования, сатира, фото

Зачем Киевскому музею русского искусства посудомоечная машина?

Posted by operkor на 13 апреля, 2010

  Під час ревізії фінансово-господарської діяльності Київського музею російського мистецтва, повідомили в   КРУ  Києва, з’ясувалось, що музей у травні 2009 року придбав посудомийну машину вартістю 5,16 тис. грн, тобто витрачав кошти на цілі, які не передбачені кошторисами, не відповідають основним напрямам діяльності та за своєю суттю не пов’язані з функціонуванням установи.

Крім цього, упродовж 2007-2008 років Музей передплачував періодичні видання розважального характеру за рахунок коштів загального та спеціального фонду бюджету міста Києва на суму 0,56 тис. грн та 0,46 тис. грн відповідно.

Загалом протягом ревізійного періоду (з 1 лютого 2007 по 1 січня 2010 року) виявлено порушень на загальну суму 135 тис. гривень. Зокрема, у Музеї виплачувались премії і надбавки працівникам, які працюють на умовах сумісництва, внаслідок чого зайво витрачено 36,71 тис. грн (у тому числі нарахування на заробітну плату становлять 9,78 тис. грн). 

Через те, що протягом 2008-2009 років не проводилась індексація заробітної плати, працівники Музею недоотримали 7,05 тис. гривень.

Через завищення підрядними організаціями обсягів виконаних ремонтних робіт та коефіцієнтів Музей протягом ревізійного періоду зайво витратив 17,72 тис. грн, а також за даними бухгалтерського обліку завищено боргові зобов’язання на суму 61,56 тис. гривень.

Водночас керівництво Музею неефективно використало 5,94 тис. грн, оскільки закупило товари для комп’ютерної техніки не безпосередньо у постачальника, а в одного товариства, яке було посередником між постачальниками та Музеєм.

За порушення бюджетного законодавства складено  протокол, який надіслано для розгляду до суду; за порушення у веденні бухгалтерського обліку 4 посадові особи притягнуто до адміністративної відповідальності. Музею направлено вимоги щодо усунення порушень та притягнення до відповідальності винних посадових осіб.

Матеріали ревізії передано до прокуратури Шевченківського району м. Києва, повідомили «ХРОНИКАМ» в КРУ  м. Києва.

 

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: