Хроники и Комментарии

Власть, расследования, сатира, фото

Член президиума Запорожского облсовета Тарасов не трогал «Солоху»

Posted by operkor на 22 апреля, 2010

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Під час прес-конференції голови ОДА Бориса Петрова, яка відбулася минулого тижня, один з журналістів звернувся з проханням підтвердити або спростувати інформацію про те, що курган «Солоха», який знаходиться у Кам’янсько-Дніпровському районі, розкопує пан Володимир Тарасов — депутат обласної ради від Партії регіонів, який проживає неподалік від цієї пам’ятки…

— Ми  перевірили цю інформацію і я можу вас запевнити, що цей курган, як і всі інші, що входять до курганної групи «Солоха», ніхто, а тим більше пан Тарасов, не розкопує, — зазначив Борис Петров.

Для того, щоб журналісти отримали інформацію, так би мовити з «перших рук», очільник регіону запросив самого Володимира Тарасова відповісти на всі запитання.

За словами останнього, він дійсно проживає неподалік від кургану «Солоха», однак вже тривалий час опікується збереженням таких пам’яток національного значення, особисто сприяв правоохоронним органам у виявленні і затриманні  «чорних археологів».

Борис Петров підписав розпорядження голови облдержадміністрації щодо збереження пам’ятки національного значення курганної групи «Солоха». Зокрема, очільник регіону доручив голові Кам’янсько-Дніпровської райдержадміністрації протягом місяця вивести територію курганної групи із землекористування та встановити межі в натурі земель історико-культурного призначення.

Крім того, необхідно укласти охоронний договір на пам’ятку національного значення, до цієї роботи мають бути залучені фахівці-археологи, повідомляє прес-служба губернатора.

Примечание «ХРОНИК».

Владимир Тарасов. Бизнесмен. Генеральный директор ООО «Конвейер». Проживает в Каменско-Днепровском районе Запорожской области. Депутат областного совета от Партии регионов. Председатель постоянной депутатской комиссии по вопросам строительства, транспорта, связи и топливно-энергетического комплекса областного совета.

 «ХРОНИКИ» отдельно исследуют проблему взаимоотношений депутата Тарасова с «Солохой» и к какой «Солохе» он имеет отношение.

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: