Хроніки та Коментарі

Інтернет-портал

Бродский утверждает, что меткомбинат им. Ильича продал лично директор Бойко

Posted by operkor на 3 Червня, 2010

У Державному комітеті України з питань регуляторної політики та підприємництва наполягають на тому, що голова правління ВАТ Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча Володимир Бойко продав підприємство. Про це сьогодні заявив голова Держкомпідприємництва Михайло Бродський. Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Бродський зазначив, що для розслідування ситуації, що склалася на ММК ім. Ілліча… була створена спеціальна комісія, яка перевірила всі факти.

“Я ще раз можу підтвердити, що пан Бойко продав цей завод”, – зазначив чиновник.

Коментуючи на прохання журналістів звинувачення Бойка у бік самого Бродського про нібито його сприяння рейдерському захопленню, голова Комітету зазначив: “Бойко спочатку це заявив, а потім замовк. Я звертався до нього, щоб він пояснив мені цю позицію. Але він говорив уже зовсім інше “, – сказав Бродський.

Нагадаємо, раніше про права на підприємство, контрольоване Бойком, заявили кілька фізичних осіб, які назвали себе представниками однієї з російських фінансово-промислових груп, назву якої вони тримають у секреті. В особі власників виступили представники компаній Формігос Холдинг Борис Подольський і Рівейн ЛТД Ілля Горн.

Однак сам Бойко спростував заяви про продаж акцій підприємства росіянам. “Ніхто нічого не продавав. Тим більше я, тому що мені нічого не належить”, – заявив він. За його словами, ні про яких нових власників мови не йде, а представлені компанії є звичайними рейдерами. “Це просто рейдерська атака”, – резюмував він.

Як повідомив сьогодні прем’єр-міністр України Микола Азаров, Президент України Віктор Янукович доручив Комісії боротьби з рейдерством вивчити ситуацію у ВАТ Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча.

По материалам СМИ

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: