Віктор Янукович доручив керівництву металургійного комбінату «Запоріжсталь» підготувати проект, направлений на покращення екологічної ситуації  в Запорізькій області. Про це Президент України  сказав під час виступу на розширеному засіданні Комітету економічних реформ,  що відбулося у  Запоріжжі 22 червня.

У своєму виступі Президент окреслив пріоритети розвитку економіки країни та регіону, зазначивши, що Запорізький край має активно розробляти інвестиційні проекти  у сфері екології.

— Минулого разу, коли я приїздив до Запоріжжя, люди звертали мою увагу на те, що місто задимлене. Я розумію, що це індустріальне місто, але ми не можемо допустити, щоб через це страждали люди, погіршувався стан їхнього здоров’я, — підкреслив Президент.

Глава держави також зазначив, що для реалізації екологічних  проектів слід долучити як  державний та муніципальний бюджети, так і інвестиції з різних джерел. Комбінат «Запоріжсталь» вже розробляв проекти щодо покращення екологічної ситуації в області, проте на заваді їх реалізації стали криза та спад виробництва. Зараз, коли економіка поступово одужує, саме час звернутися до них знову. Президент дав доручення, щоб вже до наступного  його візиту комбінат підготував готовий до реалізації проект оздоровлення екології в регіоні, повідомляє прес-служба Запорізької ОДА.

 «Я хочу вас попросити, — звернувся Президент до керівництва «Запоріжсталі», — будь ласка, разом з інвесторами представте програму екологічного оздоровлення Запоріжжя. Це питання я офіційно доручаю Міністерству екології та Кабінету Міністрів, і прошу вас підготувати його найближчим часом, щоб вже наступного разу я зміг тут з ним ознайомитися».