ХРОНИКИ и КОММЕНТАРИИ

Интернет-газета

Виктор Янукович требует от владельцев «Запорожстали» предоставить программу экологического оздоровления Запорожья

Posted by operkor на 25 июня, 2010

Віктор Янукович доручив керівництву металургійного комбінату «Запоріжсталь» підготувати проект, направлений на покращення екологічної ситуації  в Запорізькій області. Про це Президент України  сказав під час виступу на розширеному засіданні Комітету економічних реформ,  що відбулося у  Запоріжжі 22 червня.

У своєму виступі Президент окреслив пріоритети розвитку економіки країни та регіону, зазначивши, що Запорізький край має активно розробляти інвестиційні проекти  у сфері екології.

— Минулого разу, коли я приїздив до Запоріжжя, люди звертали мою увагу на те, що місто задимлене. Я розумію, що це індустріальне місто, але ми не можемо допустити, щоб через це страждали люди, погіршувався стан їхнього здоров’я, — підкреслив Президент.

Глава держави також зазначив, що для реалізації екологічних  проектів слід долучити як  державний та муніципальний бюджети, так і інвестиції з різних джерел. Комбінат «Запоріжсталь» вже розробляв проекти щодо покращення екологічної ситуації в області, проте на заваді їх реалізації стали криза та спад виробництва. Зараз, коли економіка поступово одужує, саме час звернутися до них знову. Президент дав доручення, щоб вже до наступного  його візиту комбінат підготував готовий до реалізації проект оздоровлення екології в регіоні, повідомляє прес-служба Запорізької ОДА.

 «Я хочу вас попросити, — звернувся Президент до керівництва «Запоріжсталі», — будь ласка, разом з інвесторами представте програму екологічного оздоровлення Запоріжжя. Це питання я офіційно доручаю Міністерству екології та Кабінету Міністрів, і прошу вас підготувати його найближчим часом, щоб вже наступного разу я зміг тут з ним ознайомитися».

 

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: