Хроники и Комментарии

Власть, расследования, сатира, фото

Тысячи учебников для вузов Черниговщины несколько лет пролежали невостребованными на складе местного магазина

Posted by operkor на 26 июня, 2010

А натрапили на цей факт ревізори КРУ при ревізії стану дотримання порядку формування державного замовлення на видання підручників для  навчальних закладів області.  Встановлено, що вузами області зі складу комунального підприємства «Чернігівський обласний магазин наочних посібників та учбового обладнання» Чернігівської облради роками не вибираються друковані видання (підручники, посібники, художня та суспільно-політична література), які надійшли на їхні адреси за розподілом Міністерства освіти і науки України.

Станом на 01.05.2010 залишок незапитаної літератури (на видання якої Міністерством освіти і науки з Державного бюджету витрачено 104 тис. грн (!)) становив 4 тисячі 845 примірників.

Так, Чернігівський державний інститут економіки і управління не забрав 2828, Ніжинський державний університет ім. М. Гоголя  — 1411, Чернігівський механіко-технологічний технікум — 456, Прилуцький гуманітарно-педагогічний коледж ім. І.Франка — 150 примірників книг.

«Література для вищих навчальних закладів надходить в область за розподілом Міністерства освіти і науки України. Якщо вузу ця література непотрібна, або якщо вона надійшла в надлишковій кількості, заклад повинен звернутися до Міністерства, щоб воно перерозподілило видання. Згадані ж вузи цього не зробили. От і вийшло, що підручники пролежали на складі «мертвим капіталом» упродовж 4-5 років», — пояснив перший заступник начальника КРУ Сергій Нікітченко.

Інформація про результати ревізії направлена до ГоловКРУ. Про результати ревізії також поінформовано прокуратуру в Чернігівській області повідомили «ХРОНИКАМ» в прес-службі КРУ.

 

 

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: