ХРОНИКИ и КОММЕНТАРИИ

Интернет-газета

Дело о взятке 48.000 долларов председателя сельсовета и землеустроителя Запорожского района направлено в суд

Posted by operkor на Июль 21, 2010

Слідчим відділом прокуратури Запорізької області закінчена розслідуванням та направлена до суду кримінальна справа за обвинуваченням голови однієї з сільрад Запорізького району та інженера-землевпорядника в хабарництві, зловживанні владою та службовому підробленні – ст.ст. 368 ч.2, 364 ч.1, 366 ч.1. Слідством встановлено, що фігуранти справи наприкінці січня – на початку лютого цього року, діючи за попередньою змовою, з використанням наданої їм влади та службового становища, всупереч інтересам служби, двічі отримали хабарі на загальну суму 48 тисяч доларів США  — за незаконну передачу у власність трьом громадянам земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків та господарських споруд.

 При цьому вони склали та видали   завідомо неправдиві офіціальні документи – рішення сільської ради про передачу у власність цим громадянам земельних ділянок, датовані 2008 та 2009 роками, які насправді ніколи депутатами сільської ради не приймалися. Своїми діями голова сільради та інженер – землевпорядник заподіяли істотну шкоду інтересам сільської ради – на загальну суму 141 тисяча гривень.

 За вчинення таких злочинів Кримінальний кодекс України передбачає досить суворі санкції – від п’яти до десяти років позбавлення волі, повідомляє прес-центр прокуратури Запорізької області.

 

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: