Хроники и Комментарии

Власть, расследования, сатира, фото

«Сподіваємося, що у Миколи Голомші вистачить сміливості, не ховаючись за спинами окремих політиків…» Заява прес-служби Генеральної прокуратури України

Posted by operkor на 5 августа, 2010

 4 серпня 2010 року деякими Інтернет-виданнями з посиланням на власні джерела, поширено інформацію про те що «заступник Генерального прокурора України Микола Голомша був звільнений з Генпрокуратури і понижений на посаді через відмову переглянути свою позицію щодо Голодомору 1932-1933 років…». Прес-служба Генеральної прокуратури України уповноважена заявити, що поширена інформація не відповідає дійсності, носить спекулятивний характер та спрямована на дискредитацію органів прокуратури і втягування її в політику.

Слід зазначити, що Микола Голомша неодноразово звільнявся з посади заступника Генерального прокурора за власним бажанням. Так в 2007 році він вже звертався з проханням про переведення в прокуратуру Львівської області. У цьому році, на його прохання, 22 липня 2010 року наказом Генерального прокурора України Миколу Голомшу було призначено на посаду Військового прокурора Центрального регіону.

Сподіваємося, що у Миколи Голомші вистачить сміливості, не ховаючись за спинами окремих політиків, почати гідно виконувати свої професійні обов’язки. Можливо, він відверто розкаже про те, яким чином «курував» справу про визнання Голодомору. Якщо він чесна і принципова людина, то спростує інформацію про «міфічні» зустрічі, розмови та тиск, які начебто були у нього з цього питання.

Відповідно до законодавства органи прокуратури завжди поза політикою, тому вкотре звертаємося до шановних журналістів та представників засобів масової інформації з проханням утримуватися від оприлюднення неправдивої і недостовірної інформації, повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

***

Сам же Николай Голомша находится в отпуске и от комментариев отказался

 

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: