Хроники и Комментарии

Власть, расследования, сатира, фото

СУД В ЗАКОНЕ. Земельный дерибан в Ореховском районе на Запорожье узаконивался местным судом

Posted by operkor на 12 сентября, 2010

Прокуратура Оріхівського району  Запорізької області провела перевірки додержання вимог земельного законодавства. Як встановлено, найбільш типовим порушенням в Оріхівському районі є отримання земельних ділянок громадянами у власність шляхом подання до суду заяв, в яких йдеться про ухилення відповідача від нотаріального посвідчення договору. Таким чином, заявники вимагали визнати договір купівлі-продажі нерухомості дійсними.

Оскільки дійсного спору між сторонами у справі не було, адже відповідач повністю визнавав позовні вимоги, подання таких заяв було способом узаконення об’єктів нерухомості. Крім того, судом виносилися рішення, відповідно до яких за позивачем визнавалось право власності на земельну ділянку для обслуговування житлового будинку у розмірах, які перевищують встановлені норми.

З початку липня цього року прокуратурою Оріхівського району за результатами перевірок вимог земельного законодавства порушено одну кримінальну справу – відносно голови фермерського господарства, оскаржено більше 30 судових рішень.

За результатами перевірок на «земельну» тему Бердянською міжрайонною прокуратурою пред’явлено п’ять позовних заяв про стягнення заборгованості за договорами оренди земельних ділянок, розташованих на території курортного міста. За фактами самовільного будівництва пред’явлено вісім позовних заяв.

 Так, до господарського суду Запорізької області пред’явлено заяву про зобов’язання знести недобудований об’єкт нерухомості – туристичний притулок, розташований на земельній ділянці в районі бази відпочинку «Славутич». Перевірки продовжуються, повідомили «Хроникам» в  прес-службі прокуратури Запорізької області.

 

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: