Хроники и Комментарии

Власть, расследования, сатира, фото

ДЕКАБРЬСКИЕ ХРОНИКИ ЗАПОРОЖСКОЙ ПРОКУРАТУРЫ.

Posted by operkor на 4 января, 2011

Пожароопасное дело»  рынка «Торгсервис».    Дело директора фирмы, вырастившего  «подснежников». Сервис в колонии:  наркоту – в камеру.   Дело мошенников из   «Електрет-2». Запорожский суд по делу о взрыве газа в Днепропетровске.    Дело «недбалой» медсестры Гуляйпольской  райбольницы.   Следствие по делу о нападении на лейтенанта милиции.  Дело  начальника из ЗМКБ «Прогресс».   Дело директора  фирмы, запустившего руку в Аграрный фонд. Следствие по делу следователя.  Дело банкира, присвоившего 316 тысяч… Вольнянская райгосадминистрация: земля – налево, земля – направо. Начальник цеха «Запорожстали» в СИЗО, подчиненные — под прокуратурой. Дело о взятке гендиректора Регионального фонда ушло в суд…   

02.12.2010. «Пожароопасное дело»  запорожского  рынка «Торгсервис»  

Прокуратурою області організовано проведення перевірок додержання вимог законодавства про пожежну та техногенну безпеку на об’єктах масового скупчення людей, розташованих як у м. Запоріжжі, так і по території області. За дорученням прокуратури області фахівцями Головного управління Міністерства з надзвичайних ситуацій України в Запорізькій області такі перевірки проводились в діяльності об’єктів громадського харчування, баз відпочинку, ринків. Вказаними перевірками виявлені грубі порушення вимог законодавства про пожежну безпеку в частині незабезпечення належного стану шляхів евакуації людей (горюче оздоблення) або взагалі їх відсутність, незабезпечення об’єктів перебування людей нормативними обсягами витрат води, відсутність пожежної сигналізації.

Так, перевіркою ТОВ «Торгсервіс» (ринок,  розташований за адресою: вул. Новокузнецька, 6 у м. Запоріжжя) встановлено, що у зв’язку з перевищенням майже в 3 рази нормативної кількості торгових місць унеможливлюється евакуація людей, проїзд пожежної техніки неможливий, пожежні розриви між торгівельними приміщеннями відсутні. Відсутній дозвіл на початок роботи ринку від органів державного пожежного нагляду, шляхи евакуації в залах роздрібної торгівлі облаштовані горючими матеріалами, схеми розміщення рядів, кіосків та павільйонів не погоджені з органами пожежного нагляду.

Внаслідок чого не просто порушуються вимоги законодавства, а й ставиться під загрозу життя та безпека людей.  Проте, незважаючи на неодноразові приписи органів МНС, контрольною перевіркою цього об’єкта, проведеною за вимогою прокуратури області, виявлено цілковите ігнорування з боку керівництва ТОВ «Торгсевіс» як вимог законодавства про пожежну безпеку, так і невиконання приписів органів державного контролю у цій сфері.  Як наслідок Головним управлінням МНС України в Запорізькій області винесено постанову про застосування запобіжних заходів шляхом призупинки діяльності зазначеного об’єкту.           

03.12.2010. Дело о взрыве Свято-Покровского собора передано в суд

Прокуратурою Запорізької області затверджено обвинувальний висновок та направлено до суду для розгляду кримінальну справу за фактом вибуху у Свято-Покровському храмі м. Запоріжжя. Головним управлінням МВС України в Запорізькій області під безпосереднім наглядом прокуратури області під час розслідування справи проведено значний обсяг оперативно-розшукової та слідчої роботи. Професіоналізм працівників органів внутрішніх справ та ефективна координація прокуратурою дій правоохоронних органів забезпечили розкриття цього резонансного злочину у короткий строк. Завдяки належному прокурорському нагляду та відомчому контролю розслідування кримінальної справи здійснено повно, всебічно й об’єктивно, з чітким додержанням вимог кримінально-процесуального законодавства та прав обвинувачених.

06.12.2010. Дело директора фирмы, вырастившего  «подснежников»    

Прокуратурою м. Запоріжжя закінчено провадженням та направлено до суду кримінальну справу, порушену відносно директора одного з приватних підприємств, — за ознаками злочинів, передбачених ч.2 ст.364, ч.1 ст.172 Кримінального кодексу України, який  не оформив трудові відносини з найманими працівниками, а також, зловживаючи службовим становищем, здійснив знесення зелених насаджень та засмітив земельну ділянку у центрі міста. Загальна сума збитків – понад 7 млн гривень, під час досудового слідства ця сума майже повністю відшкодована.

07.12.2010.  Сервис начальника из колонии:  наркоту — в камеру  

Прокуратурою Вільнянського району закінчено провадженням та передано до суду кримінальну справу за обвинуваченням начальника відділення однієї з виправних колоній, який за отриману винагороду, з корисних мотивів, використовуючи своє службове становище, проніс засудженому заборонені предмети, у тому числі наркотичні засоби. Офіцеру пред’явлено обвинувачення у скоєнні злочинів, передбачених ч. 3 ст.364, ч.3 ст.15, ч.2 ст.307 Кримінального кодексу України. За цей злочин законом передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до десяти років, з конфіскацією майна.

07.12.2010.   Дело мошенников из   «Електрет-2», обобравших народ на 52 млн.  

Біля прокуратури області зібралося близько ста потерпілих від дій ТОВ «Електрет-2». Представників ініціативної групи на особистому прийомі прийняв виконуючий обов’язки прокурора Запорізької області Попович О.В., який роз’яснив, що: слідчим управлінням ГУМВС України в Запорізькій області розслідується кримінальна справа, порушена за фактом шахрайського заволодіння чужим майном службовими особами ТОВ «Електрет-2» шляхом обману, в особливо великих розмірах за ч.4 ст.190 КК України. Потерпілими від цього злочину є майже дві тисячі мешканців області, яким завдано збитків на загальну суму близько 52 мільйона гривень. На цей час у справі визнано потерпілими та допитано близько 1750 осіб.

Призначено судово-економічну експертизу, проведення якої триває. Необхідно зазначити, що без її висновку неможливо точно встановити  розмір завданих збитків, а, отже, і належно кваліфікувати дії та пред’явити відповідне обвинувачення конкретним особам.   З метою відшкодування збитків, завданих потерпілим, вжито заходів щодо встановлення місцезнаходження майна, на яке можливо звернути стягнення. Наразі виконано всі основні слідчі дії. Після одержання висновків експертизи (за попередніми даними експертів – у кінці лютого 2011 року)  у короткий строк у справі будуть прийняті усі необхідні процесуальні рішення відповідно до вимог чинного законодавства. Таким чином, значний строк розслідування справи пояснюється великим обсягом роботи та тривалим проведенням вищевказаної експертизи. Досудове слідство триває і перебуває під безпосереднім наглядом прокуратури області. 

 08.12.2010.   Запорожский суд по делу о взрыве газа в Днепропетровске    

Сьогодні в м. Запоріжжя починається судовий розгляд резонансної кримінальної справи, порушеної відносно службових осіб ВАТ «Дніпрогаз». Їх обвинувачують у службовій недбалості, внаслідок якої 13 жовтня 2007 року стався вибух побутового газу в багатоповерховому будинку №127 по вул. Мандриківській в м. Дніпропетровську, що призвело до загибелі 23 мешканців цього будинку.  Враховуючи велику кількість потерпілих, слухання справи відбудеться в палаці культури «Заводський». Державне обвинувачення по справі, порушеній за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.367 КК України,  підтримує група прокурорів у складі представників прокуратур Дніпропетровської та Запорізької областей.

09.12.2010.   Дело «недбалой» медсестры Гуляйпольской  райбольницы    

Прокуратурою Гуляйпільського району порушено кримінальну справу відносно медсестри центральної районної лікарні, недбале ставлення якої до своїх професійних обов’язків призвело до спричинення новонародженій дитині тілесних ушкоджень, — за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.140 Кримінального кодексу України. Так, вночі 10 вересня цього року, в пологовому відділенні Гуляйпільської лікарні народилася дівчинка. Сестра медичної палати новонароджених, в порушення вимог Закону України «Про основи законодавства України про охорону здоров’я» та інших нормативних актів, через недбале ставлення до своїх професійних обов’язків, після народження дитини, протягом перших 25-ти хвилин, всупереч медичним протоколам і правилам, відлучила дитину від матері та переклала на сповивальний стіл. При цьому під час перекладання не прибрала гарячу грілку з-під пелюшок, які знаходились на столі, та положила на ці пелюшки дівчинку. В результаті цього новонароджена отримала опіки сідниць – згідно висновку судово-медичного обстеження, тілесні ушкодження середнього ступеня тяжкості. Кримінальну справу направлено до Гуляйпільського районного відділу міліції для проведення досудового слідства.

10.12.2010. Завершено следствие по делу о нападении на лейтенанта милиции      

Прокуратурою Заводського району м. Запоріжжя закінчено провадженням та направлено до суду кримінальну справу, порушену відносно одного з місцевих громадян, який обвинувачується в умисному заподіянні співробітнику правоохоронних органів тілесних ушкоджень у зв’язку з виконанням цим співробітником службових обов’язків, – за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.345 Кримінального кодексу України. Нагадаємо, вночі 28 вересня цього року, цей громадянин, знаходячись на території Заводського району, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, діючи умисно, на грунті раптово виниклих хуліганських мотивів, плеснув лейтенанту міліції окропом в обличчя, заподіяв йому тим самим легкі тілесні ушкодження.

15.12.2010. Суд решил: лишить свободы пожизненно    

Шевченківським районним судом м. Запоріжжя постановлено вирок відносно Т., раніше засудженого мешканця області, який пограбував, зґвалтував та вбив молоду дівчину. У ході судового слідства встановлено, що Т. під час проїзду в електропоїзді побачив раніше йому незнайому дівчину, на якій були одягнені золоті прикраси. На одній із приміських залізничних станцій у Вільнянському районі він вийшов вслід за нею та у безлюдному місці  вчинив розбійний напад, здавивши її шию. Коли потерпіла втратила свідомість, заволодів її прикрасами на суму 5700 грн. Після цього Т. зґвалтував потерпілу, а потім з метою приховання своїх злочинів вирішив вбити її. Реалізуючи свій умисел,  він задушив дівчину та залишив її тіло у лісосмузі. В подальшому тіло потерпілої було знайдене її родичами.

Державним обвинувачем у справі – першим заступником прокурора області Поповичем О.В. —  запропоновано суду визначити Т. покарання у вигляді довічного позбавлення волі.  З урахуванням тяжкості вчинених злочинів, особи підсудного, який не розкаявся у вчиненому, раніше вже двічі засуджувався, думки потерпілої  — матері вбитої дівчини — та прокурора щодо призначення суворого покарання, вироком суду Т. визначено остаточне покарання у вигляді довічного позбавлення волі.

15.12.2010.   Дело директора  фирмы, запустившего руку в Аграрный фонд    

 Прокуратурою Чернігівського району завершено розслідуванням  та передано до суду кримінальну справу, порушену  за ч.3 ст.365 КК України відносно керівника одного з товариств з обмеженою відповідальністю, який незаконно реалізував зерно Аграрного фонду на суму майже 9 мільйонів гривень.

 15.12.2010.  Дело о громком ДТП в Днепропетровске  расследует  запорожская прокуратура 

Прокуратурою Запорізької області продовжено до трьох місяців строк досудового слідства у кримінальній справі за обвинуваченням Рудя Д.І. за ч.3 ст.286 КК України у зв’язку з необхідністю отримання висновків судових експертиз і проведенням ряду інших слідчих дій. Нагадаємо: Рудь Д.І. обвинувачується у вчиненні ДТП у м. Дніпропетровську, в якому загинули три жінки. За погодженим прокуратурою області поданням слідчого ГУМВС Орджонікідзевським районним судом м. Запоріжжя строк тримання під вартою Рудя Д.І. продовжено також до трьох місяців.

16.12.2010.   Дело банкира, присвоившего 316 тысяч    

Кам’янсько-Дніпровською міжрайонною прокуратурою закінчено провадженням та передано до суду кримінальну справу за обвинуваченням начальника районного відділення одного з комерційних банків, який, зловживаючи своїм службовим становищем, з корисних мотивів, привласнив грошові кошти в сумі 316 тисяч гривень. Посадовій особі пред’явлено обвинувачення у скоєнні злочинів, передбачених ч.2 ст.364, ч.1 ст.367 Кримінального кодексу України.

16.12.2010. Умысел бизнесмена и долги перед пенсионерами

Токмацькою міжрайонною прокуратурою завершено розслідуванням та передано до суду кримінальну справу  відносно приватного підприємця, яка з 2002 року умисно не виконувала рішення Токмацького районного суду щодо погашення заборгованості перед Управлінням пенсійного фонду України  в м. Токмак.  — за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст.382 Кримінального кодексу України.

17.12.2010. Дело  начальника из ЗМКБ «Прогресс»    

Прокуратурою Шевченківського району м. Запоріжжя  завершено досудове слідство та передано до суду  кримінальну справу відносно начальника цеху ДП ЗМКБ «Прогрес» ім. академіка А.Г.Івченко, — за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.272 Кримінального кодексу України. Як встановлено, керівник, в порушення вимог законодавства щодо охорони праці, допустив працівників підприємства до проведення ремонтних робіт, внаслідок чого один з них травмувався, отримавши тілесні ушкодження середнього ступеня тяжкості.

17.12.2010.    Дело матери, продававшей дочь за 100 тысяч 

 Бердянською міжрайонною прокуратурою завершено розслідуванням та передано до суду кримінальну справу, порушену  за ст.166 Кримінального кодексу України відносно  28-річної Р., яка 8 жовтня цього року намагалася продати свою маленьку доньку за 100 тисяч гривень. Р. обвинувачується у злісному невиконанні обов’язків по догляду за дитиною та торгівлі людьми. Другу кримінальну справу, порушену  відносно неї   за  ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.149 Кримінального кодексу України,  розслідувала  бердянська міліція.

20.12.2010.   Дело  члена избиркома  

Прокуратурою Веселівського району закінчено провадженням та передано до суду, порушену відносно Б., члена виборчої комісії виборчої дільниці №04007 с. Новоолександрівка, за фактом умисного надання громадянину можливості проголосувати за іншу людину. Б. пред’явлено обвинувачення за ч.8 ст.158 Кримінального кодексу України, вона повністю визнала свою вину. 

21.12.2010. Дело пьяной матери    

Прокуратурою Приморського району закінчено провадженням та направлено до суду кримінальну справу, порушену відносно багатодітної матері, яка злісно не виконувала свої батьківські обов’язки по догляду за дітьми. Слідством встановлено, що 27-річна А., перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, 21 жовтня цього року залишила п’ятирічну доньку та двох новонароджених малюків без догляду, що призвело до трагедії: старша дитина накрила маленького брата подушкою, і хлопчик помер.  Санкція статті 166 Кримінального кодексу України, за ознаками якої порушена ця справа, — обмеження волі на строк від двох до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк.

21.12.2010. Приговор по делу директора и главбуха фирмы «Технопласт»    

Прокуратурою Орджонікідзевського району м. Запоріжжя підтримано державне обвинувачення по кримінальній справі, порушеної  за ч.1 ст.175, ч.1 ст.366 КК України відносно Б., директора ТОВ «Технопласт», та за ч.1 ст.366 КК відносно Ч., головного бухгалтера цього підприємства. Керівник ТОВ обвинувачувався в тому, що протягом березня – травня цього року умисно не виплачував зарплатню шести працівникам підприємства. Крім того, Б. та Ч. були звинувачені в тому, що директор умисно вніс в довідку про доходи на ім’я одного свого підлеглого завідомо неправдиві дані щодо розміру зарплати, а Ч. склала та видала цю довідку. За вироком суду Б. призначено покарання у вигляді штрафу в розмірі 8500 гривень з позбавленням права займати керівні посади строком на один рік, Ч. призначено покарання у вигляді штрафу в сумі 850 гривень.

21.12.2010.  Дело директора, руководившего добычей подземных вод  

В м. Бердянську розпочався судовий розгляд кримінальної справи, порушеної відносно Н., директора одного з сільськогосподарських підприємств, — за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.367, ч.2 ст.240 Кримінального кодексу України. Як встановлено,  під керівництвом  Н. протягом двох минулих років без спеціального дозволу на використання надр добуто понад 265 тисяч кубометрів підземних вод, внаслідок чого інтересам держави  в сфері охорони та використання природних ресурсів спричинена суттєва шкода. Державне обвинувачення по справі підтримує Бердянська природоохоронна міжрайонна прокуратура.

22.12.2010.   Дело взяточника Жовтневого райотдела МЧС 

Прокуратурою м. Запоріжжя закінчено досудове слідство по кримінальній справі, порушеної за ч.2 ст.368 Кримінального кодексу України відносно М., інспектора з питань наглядово-профілактичної діяльності Жовтневого районного відділу ГУ МЧС України в Запорізькій області. Слідством встановлено, що М., діючи умисно, з корисливих мотивів, шляхом попереднього вимагання 14 жовтня цього року отримав від директора одного з кафе по пр. Леніна хабар у розмірі тисяча гривень за не складання протоколу про адміністративне порушення та невжиття заходів по припиненню діяльності підприємства в зв’язку з невиконанням умов забезпечення пожежної безпеки.

22.12.2010. Дело о долгах по заработной плате фабрики сыров    

Прокуратурою Шевченківського району м. Запоріжжя в грудні цього року проведена перевірка в ПП «Фабрика делікатесних сирів» щодо додержання законодавства про виплату заробітної плати. За результатами перевірки прокуратурою району внесено 35 позовів до суду в інтересах громадян про стягнення заборгованості по заробітній платі з цього підприємства на загальну суму 198 тисяч гривень.

22.12.2010. Постановление прокурора: немедленно забрать ребенка    

Мелітопольською міжрайонною прокуратурою за фактом загрози життю та здоров’ю дитини внаслідок неналежного виконання батьківських обов’язків винесено постанову про негайне відібрання дитини. Так, до служби у справах дітей Мелітопольської міської ради надійшла інформація від мешканців будинку по вул. Дзержинського про те, що в однієї з квартир проживає без реєстрації І. з малолітньою дитиною. У квартирі постійно збираються сторонні особи, які розпивають спиртні напої. Мати не забезпечує належного догляду за дитиною, лікарів до квартири не допускає, часто залишає дівчинку віком один(!) рік без нагляду. При відвідуванні цієї квартири встановлено, що скрізь панує антисанітарія, у дитини відсутні місце для сну, засоби гігієни та навіть продукти харчування. У зв’язку з цим виконуючим обов’язки Мелітопольського міжрайонного прокурора на підставі ст.170 Сімейного кодексу України винесено постанову про негайне відібрання дівчинки від матері та поміщення дитини до лікувального закладу. На цей час готуються матеріали для позбавлення горе-матері батьківських прав.

23.12.2010.  Аморальное дело из Энергодара направлено в суд.   

Прокуратурою м. Енергодара  затверджено обвинувальний висновок та направлено до суду  кримінальну справу, порушену за ч.2 ст.156 Кримінального кодексу України відносно 37-річного Б, який вчинив розбещення щодо малолітньої двчинки. Б. був затриманий в м. Енергодарі 19 серпня цього року – після того, як  біля одного з будинків по вул. Радянській він завів 8-річну дівчинку  у кущі, зняв з неї одяг та почав приставати до неї. Коли його побачили, він намагався втекти, але це йому не вдалося. Б. було обрано запобіжний захід у вигляді взяття під варту. Відповідно до висновків експертизи, на момент скоєння злочину психічними розладами він не страждав, не страждає і на цей час. Санкція ч.2 ст.156 КК України – обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на строк до трьох років.

23.12.2010. Приморская земля Акимовского районо: нарушений — море    

 Прокуратурою Якимівського району проведена перевірка додержання законодавства щодо відчуження майна та земельних ділянок навчальних закладів. В ході перевірки виявлені порушення діючого законодавства у відділі освіти Якимівської райдержадміністрації, а саме порушення правил пожежної безпеки, санітарно-епідеміологічного законодавства щодо організації харчування дітей; правильності оформлення договорів оренди державного та комунального майна. Відділом освіти не контролюються питання виконання орендарями обов’язків  щодо обов’язкового страхування майна. В ході перевірки виявлені порушення чинного законодавства щодо реєстрації права власності на будівлі закладів освіти та отримання відповідних документів на земельні ділянки під закладами освіти.

 Встановлено, що будівлі та споруди навчальних закладів оформили майже всі установи, на балансі яких перебувають навчальні заклади. На даний час земельну ділянку під будівлями та спорудами оформив лише Якимівський професійний аграрний ліцей. За результатами перевірки прокуратурою району внесено подання начальнику відділу освіти про усунення порушень вимог Законів України «Про освіту», «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», «Про пожежну безпеку», причин та умов, що їм сприяють, 11 приписів про усунення порушень вимог Земельного кодексу України та Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень” та порушено 4 провадження про адміністративні правопорушення, передбачені ст. 175 КУпАП.

 23.12.2010.  Окончено следствие по делу о взятке следователя запорожской милиции

 Прокуратурою Запорізької області завершено розслідування кримінальної справи, порушеної за ч.2 ст.368 Кримінального кодексу України відносно слідчого Запорізького РВ ГУМВС України в Запорізькій області.  Встановлено, що 3 жовтня цього року співробітник міліції отримав хабар в розмірі 2500 гривень.  Гроші були отримані від громадянина, який скоїв крадіжку, за зміну на користь останнього кваліфікації його злочину —  порушення відносно нього кримінальної справи за менш тяжкою частиною статті 185.

 23.12.2010. Вольнянская райгосадминистрация: землю – налево, землю — направо    

 За результатами перевірки стану додержання органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, органами державного контролю та суб’єктами господарювання вимог законодавства про охорону водних ресурсів, проведеної прокуратурою Вільнянського району,  встановлено ряд порушень.  Зокрема, на території однієї з сільрад виявлено факт безпідставного використання підприємцем прибережної смуги, за результатами якої прокуратурою внесено припис про усунення порушень Земельного Кодексу України, Закону України «Про оренду землі».

 Окрім того, встановлено, що у районі 44 водокористувачами укладено договори оренди земель водного фонду, за якими з метою риборозведення ним використовуються землі водного фонду, у тому числі, і ті, які зайняті безпосередньо водними об’єктами. Разом з тим, у порушення закону України з 29 фізичними та юридичними особами, які використовують землі водного фонду, у тому числі під водними об’єктами, договори не укладено. За таких обставин, прокуратурою району голові Вільнянської РДА внесено подання з вимогою усунення виявлених порушень, причин та умов, що їм сприяють.

 Окрім того, прокуратурою району підготовлено  адміністративний позов до окружного адміністративного суду Запорізької області про скасування розпорядження райдержадміністрації щодо виділення земельних ділянок, а також до Вільнянського районного суду – три позовні заяви про визнання недійсними Державних актів на право власності на ці землі.  Прокурорською перевіркою охоплені також питання водогосподарської діяльності підприємств та законності використання внутрішніх водойм – ставків. На момент перевірки встановлено, що на території району дозволи на спецводокористування отримано 17 господарюючими суб’єктами, перевіркою охоплено 11 користувачів водних об’єктів.

При цьому встановлено, що між 6 суб’єктами та Вільнянською районною державною адміністрацією укладені договори оренди землі. При цьому у встановленому законом порядку оформлене лише право користування земельною ділянкою водного фонду, договори оренди водних об’єктів, які розташовані на земельних ділянках, суб’єктами господарювання не укладені. Отже, використання водних об’єктів здійснюється без законних підстав. Крім того, у ході перевірки прокуратурою району встановлено грубе порушення законодавства: неподалік від берегової смуги встановлено огорожу, що обмежує вільний доступ мешканців до водного об’єкту. За таких обставин прокуратурою району внесено приписи 6 суб’єктам господарювання з вимогою негайного усунення цих порушень.  Всього прокуратурою району внесено  22 документи реагування на усунення виявлених порушень закону та притягнення винних до відповідальності.

29.12.2010.  Суд оценил дело пологовских наркодиллеров   

Прокуратурою Запорізької області підтримано державне обвинувачення у кримінальній справі відносно чотирьох осіб, які у складі організованої злочинної групи в період з листопада 2009 року по липень 2010 року систематично збували на території м. Пологи Запорізької області наркотичний засіб «канабіс» (маріхуану). З урахуванням думки прокурора вироком Пологівського районного суду вказаним особам призначені різні строки покарання у вигляді позбавлення волі.

29.12.2010.  Начальник цеха «Запорожстали» в СИЗО, подчиненные — под прокуратурой   

28 грудня перед прокуратурою області зібралося близько двадцяти працівників ВАТ «Запоріжсталь». Зібрання, що тривало близько п’ятнадцяти хвилин, переслідувало мету тиску на правоохоронні органи області задля забезпечення уникнення від кримінальної відповідальності підозрюваного у вчиненні злочину – начальника одного з цехів ВАТ «Запоріжсталь». Від учасників заходу представником прокуратури області одержано колективну скаргу на незаконні, на їх думку, дії працівників органів внутрішніх справ області. Прокуратурою області у встановленому законом порядку організовано проведення відповідної перевірки, яку доручено прокуратурі Ленінського району м. Запоріжжя. Про її результати зацікавленим особам повідомить указана районна прокуратура.

29.12.2010. Дело о взятке гендиректора Регионального фонда ушло в суд   

Прокуратурою Запорізької області завершено розслідуванням та передано до суду кримінальну справу за ч.2 ст.368 КК України  за обвинуваченням генерального директора Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва у Запорізькій області», який отримав від приватного підприємця хабар у сумі 5500 гривень за підписання договору про надання послуг з підготовки телевізійних програм, присвячених розвитку підприємництва.

Читал «декабрьские хроники» вместе с пресс-службой  прокуратуры Запорожской области Глеб Демидов

Постоянный адрес:  «ХРОНИКИ и КОММЕНТАРИИ» https://operkor.wordpress.com.

 

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: