Замглавы Администрации Президента  Анна Герман убеждена что украинский парламент ослабел из-за нехватки принципиальных и профессиональных людей. Об этом она сообщила в интервью «5 каналу».«Я думаю, что парламент ослабел. Из-за того, что из парламента ушли очень многие интересные люди. И это основная причина его ослабления», — заявила заместитель главы Администрации Президента.

«Из парламента действительно ушла целая гроздь очень таких  упрямых, убежденных, принципиальных и профессиональных людей, хороших спикеров. Не так  легко тех людей  было вынудить говорить то, что говорят, или жать кнопку тогда, когда это не отвечало их личным убеждениям. Так было и в нашей фракции, и в БЮТ», — убеждена политик.

Анна Герман сожалеет, что на сегодняшний в Верховной Раде день нет Юлии Тимошенко, которая добавляла колорита парламенту: «Я очень жалею, что Тимошенко нет в парламенте. Она придавала тому парламенту какой-то колорит, парламент был интереснее – было с кем говорить, было с кем спорить, дискутировать. Всегда интересно когда есть хороший, сильный противник, оппонент». 

 Заява прес-служби Генеральної прокуратури України

Кожного разу відвідуючи Генеральну прокуратуру Юлія Тимошенко у своїх інтерв’ю намагається дискредитувати працівників Головного слідчого управління, вдаючись до відвертої неправди, або, навіть, брехні. Так, учора вона в черговий раз заявила про те, що начебто її «допитували, чому вона пішла на засідання суду до Луценка».

Насправді, слідчий у справі попередив її про неявку в призначений час без поважних причин, оскільки вона була викликана на 12 годину, а з’явилась о 16. У відповідь Ю. Тимошенко послалася на сімейні обставини, хоча вся країна мала змогу бачити її в Апеляційному суді м. Києва.

Слідчий спокійно сприймає усі її примхи і забаганки. Сьогодні, 6 січня Ю. Тимошенко до прокуратури не викликається. Їй було призначено з’явитися як обвинуваченій для ознайомлення з матеріалами кримінальної справи на 10 січня ц.р., але, оскільки вона заявила клопотання перенести це на 13 січня у зв’язку з неможливістю присутності в цей час її адвоката, слідчий задовольнив її прохання.

Також, вона заявляє, що до розслідування її справи залучено 18 слідчих. Однак це чергова неправда. Їх усього двоє. У прокуратури є багато й інших справ. Із наведеного видно, що Ю. Тимошенко свідомо спотворює та маніпулює фактами задля здобуття політичних дивідендів.

Постоянный адрес:  «ХРОНИКИ и КОММЕНТАРИИ» https://operkor.wordpress.com.