Хроніки та Коментарі

Інтернет-портал

Что писал Виктор Янукович в октябре 2004 года в личном письме мэру Запорожья Евгению Карташову? Пресс-архив «Хроник»

Posted by operkor на 24 Січня, 2011

Запорізькому  міському голові Карташову Євгену Григоровичу. Вельмишановний Євгене Григоровичу! Висловлюю Вам повагу й щиру вдячність за розуміння і підтримку мого наміру обратися Президентом України.

Ваш підпис під зверненням міських голів до співвітчизників та представників органів місцевого самоврядування засвідчив високу оцінку Вами і Вашими колегами діяльності очолюваного мною уряду, в тому числі у питаннях розвитку регіонів і налагодженні плідної співпраці вищого  органу виконавчої влади з територіальними громадами.

Місцеве самоврядування в Україні зробило історичний крок до набуття чільного місця в системі управління країною, наближення влади до людей  та їхніх життєвих інтересів і потреб. Сприяння розвиткові цієї позитивної тенденції вважаю своїм першочерговим завданням на посту Президента України. За останній короткий проміжок часу у Вашому місті майже на чверть зросли обсяги промислового виробництва.

 Реалізуються місцеві соціальні програми, надається відчутна допомога ветеранам, незахищеним верствам населення. Запоріжжя набуває сучасного європейського вигляду, а його жителі прагнуть працювати й жити краще.

Твердо обіцяю, що надам максимальну допомогу у розв’язанні проблем городян. Насамперед, у спорудженні мостових переходів через Дніпро. Обов’язково сприятиму подальшій розбудові шпиталю для інвалідів «Великий Луг». Існуюче техногенне навантаження дає запоріжцям право розраховувати на надання місту спеціального статусу. Перший крок для цього зроблений – кошти екологічного фонду перерозподілені на користь Запоріжжя.

Другим кроком буде модернізація бюджетного законодавства: бюджетні кошти, які зібрані понад державний план, залишатимуться в розпорядженні територіальної громади.

Вельмишановний  Євгене Григоровичу. Ваша практична діяльність, ідеї та пропозиції збігаються з моєю передвиборною програмою. Це дає мені право запросити особисто Вас і всіх депутатів  міської ради до співпраці. Завжди пам’ятатиму , що у визначальний  для майбутнього країни час ми дійшли порозуміння.

Попереду у нас багато роботи в інтересах наших виборців й усіх співвітчизників, незалежно від того, якій політичній сили вони симпатизують. Ми всі громадяни України. Батьківщина у нас одна. Хай усім щастить. Добра і достатку мешканцям Вашого славного міста.

З повагою Віктор Янукович,

премєр-міністр України, кандидат у Президенти України

21 жовтня 2004 року.  

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: