Напередодні свята весни та краси — Міжнародного жіночого дня, компетентне чоловіче журі, до якого увійшли представники різних служб та підрозділів ГУМВС України в Запорізькій області,  підводило підсумки традиційного щорічного фотоконкурсу «Міліцейська красуня — 2011».

 Представники сильної статі постали перед нелегким вибором. Адже не секрет, що найкрасивіші жінки нашої країни мешкають саме у Запоріжжі. І багато з них з гордістю носять міліцейські погони.

 Втім, попри всю складність завдання, висновки журі були майже одностайними. Третє місце у конкурсі було віддано інспекторові відділу кадрового забезпечення УДАІ Ларисі Фоменко. Другою стала інспектор відділу дільничних Марина Діброва, а на найвищу сходинку піднялася дізнавач сектору дізнання Ленінського РВ Катерина Стовбун.

 У номінації «Приз глядацьких симпатій» перемогу здобула молодший інспектор зв’язку підрозділу судової міліції «Грифон» Сніжана Жолоб. Щиро вітаємо міліцейських красунь з перемогою, зичимо щастя, здоров’я, успіхів у службі та всіляких гараздів.

 Источник, фото: сайт ГУМВД в Запорожской области. (Чтобы увеличить, кликните на фото)