ШАЙКА РЕЙДЕРОВ ПОШЛА В СУД. Прокуратура Запорожской области утвердила обвинение семи обвиняемым в рейдерском захвате ряда предприятий

ОФИЦИАЛЬНАЯ ИНФОРМАЦИЯ. «Прокуратурою Запорізької області затверджено обвинувальний висновок та направлено до суду резонансну кримінальну справу, розслідувану слідчим управлінням ГУМВС в області відносно злочинної організації у складі семи осіб, обвинувачених у вчиненні ряду рейдерських захоплень майна підприємств та шахрайських заволодінь чужим майном, — за ознаками злочинів, передбачених ч.1 ст.255, ч.4 ст.190, ч.5 ст.191, ч.2 ст.205, ч.3 ст.209, ч.2,3 ст.358, ч.2 ст.366 Кримінального кодексу України.

Зокрема, упродовж 2008-2009 років співучасники, шляхом використання підконтрольних їх організатору суддів третейського суду та відповідних підприємств, намагались шахрайським шляхом заволодіти грошовими коштами банків «УкрСиббанк», «Кредитпромбанк», «Метабанк» на підставі незаконних судових рішень. Приводами для звернення співучасників до суду від імені відповідних суб’єктів підприємництва стали нібито завдані їм збитки з надуманих підстав – не роз’яснення банками тарифів на обслуговування відкритих рахунків, що в дійсності не мало місця.

Так само, за допомогою незаконних рішень третейського суду шляхом підробки відповідних документів члени злочинної організації здійснили рейдерські захоплення державного підприємства «Запорізький авторемонтний завод», ВАТ «Мелітопольський пивоварний завод» та ряду інших великих підприємств з метою незаконного заволодіння належними їм об’єктами нерухомості.

Завдані злочинами збитки склали більше 36 мільйонів гривень, з метою їх відшкодування вилучено та накладено арешт на майно обвинувачених на суму понад 36 мільйонів гривень. Окрім того, завдяки вжитим органами міліції та прокуратури заходам не допущено завдання збитків на суму більше 16 мільйонів гривень, оскільки злочинні дії співучасників не були доведені до кінця внаслідок їх припинення правоохоронними органами області», повідомила  прес-служба прокуратури Запорізької області

На фото timeszp.com : один из обвиняемых, запорожский бизнесмен Дрозденко (крайний справа — смотрит в объектив) расслабляется на одной из тусовок.

 

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s