Запорожская милиция освободила заложников – бизнесмена и его сына, за которых бандиты требовали более 150.000 долларов. Фото.

ОФИЦИАЛЬНАЯ ИНФОРМАЦИЯ. «Нещодавно, у ході перевірки осіб, які можуть впливати на криміногенну обстановку в регіоні,  до поля зору працівників управління карного розшуку ГУМВС України в Запорізькій області потрапила група раніше засуджених за тяжкі та особливо тяжкі злочини громадян. Як стало відомо оперативникам, зловмисники здійснили викрадення одного з запорізьких бізнесменів та його сина.

За звільнення викрадачі вимагали велику суму грошей — понад 150 тисяч доларів США. Роботу правоохоронців обтяжувало те, що злодії, які вже неодноразово мали неприємності з законом, були обізнані щодо методів та правил конспірації і суворо її дотримувались.

Та все ж у ході оперативно-розшукових робіт міліціонери встановили як точний склад групи, так і приблизне місце знаходження заручників. З’ясувалося, що злочинці тримають потерпілих у найнятій квартирі, під цілодобовою охороною, періодично міняючись «на посту».

 Враховуючи потенційну небезпеку для викрадених людей, розшуківці вирішили затримувати злодіїв нарізно, у момент «перезміни». Першими «брали» тих, хто залишав квартиру після чергування. Після їх затримання була отримана інформація щодо розташування кімнат та точного місцезнаходження у квартирі заручників і охоронців.

А далі — блискавична спецоперація, у ході якої залишки злочинної групи були затримані, а заручники звільнені. Завдяки професійним діям працівників міліції, ніхто з потерпілих не постраждав.

 За словами заступника начальника управління карного розшуку ГУМВС України в Запорізькій області Сергія Прудченка, наразі затриманих перевіряють на причетність до скоєння ряду інших злочинів на території регіону. Порушено ряд кримінальних справ. Триває досудове слідство», повідомили в прес-центрі ГУМВС в Запорізькій області. 

По материалам пресс-центра ГУМВД  Украины в Запорожской области

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s