ХРОНИКИ и КОММЕНТАРИИ

Интернет-газета

НАГРЕЛИ. Руководителей Бердянских теплосетей обвиняют в злоупотреблении служебным положением

Posted by operkor на 30 марта, 2011

ОФИЦИАЛЬНАЯ ИНФОРМАЦИЯ. «Бердянською міжрайонною прокуратурою порушено кримінальну справу за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами ЗАТ «Бердянське підприємство теплових мереж», що потягло тяжкі наслідки, — за ознаками  злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу  України.

   Як встановлено, в період часу з 1 січня 2010 року по 1 лютого цього року посадові особи підприємства, діючи умисно, всупереч інтересів державної компанії та в інтересах ЗАТ «Бердянське підприємство теплових мереж», використовуючи своє службове становище, достовірно знаючи про необхідність зарахування коштів за спожиту теплову енергію виключно на рахунок зі спеціальним режимом використання, вчинили дії, спрямовані на зарахування коштів за спожиту теплову енергію на інші рахунки підприємства.

Внаслідок цього на користь ДК «Газ України» НАК «Нафтогаз України» за спожитий природний газ не перераховано 3 143,92 тисяч гривень —  державному підприємству заподіяно збиток у вищезазначеному розмірі, що в 250 та більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян, тобто спричинило тяжкі наслідки», повідомляє прес-служба прокуратури Запорізької області

 

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: