Хроники и Комментарии

Власть, расследования, сатира, фото

Генеральный директор запорожского завода «Искра» попал под следствие за невыплату зарплаты. Еще 2 марта «Хроники» писали: «Искре» нужна помощь прокурора

Posted by operkor на 8 апреля, 2011

Прокуратурой города Запорожья возбуждено уголовное дело в отношении руководителя государственного предприятия «Научно-производственный комплекс «Искра», который без всяких оснований не выплачивал заработную плату работникам завода. На фото: запорожский губернатор Петров с руководством завода «Искра», 2 марта 2011 года

По данным прокуратуры, сумма долга по заработной плате работникам завода составляет  более 11 миллионов гривен. Как сообщили в пресс-службе прокуратуры Запорожской области, уголовное дело возбуждено по признакам преступления, предусмотренного ст. 175 часть 1 Уголовного кодекса Украины.

В настоящий момент досудебное следствие продолжается. Всего с начала года органами прокуратуры Запорожской области возбуждено 28 уголовных дел за невыплату заработной платы работникам предприятий.

фото: пресс-служба ЗОГА 

Борис Петров має намір доповісти про НВК «Іскра» Президенту. 2 марта 2011 года.

«З робочою поїздкою голова ОДА Борис Петров відвідав КП «Науково-виробничий комплекс «Іскра»», який знаходиться в управлінні Міністерства промислової політики України. Це єдине підприємство в країні, яке має технічний потенціал для розробки та виготовлення важливого для військового та цивільного обігу обладнання. Спеціальної електротехнічної продукції, і, навіть, засобів для реабілітації та пересування людей з обмеженими можливостями – інвалідні візки, в тому числі й з електроприводом.

Під час знайомства з виробництвом та науковими досягненнями підприємства очільник області відзначив, що вперше перебуває на цьому заводі.

— Нажаль, так склалося, що я тільки зараз вперше настільки детально знайомлюся з виробництвом НВК «Іскра», — коментує свою поїздку Борис Петров. Втім, я задоволений можливістю провести таку важливу поїздку, адже зовсім скоро я зустрічатимусь з Президентом України, Віктором Януковичем і матиму нагоду доповісти керманичу держави про ситуацію на підприємстві. А справа в тому, що тут виготовляють унікальне військове обладнання. Мають чудові традиції та наукову практику і наразі, можуть успішно розвиватися та збільшувати об’єми виробництва.  У 2010 на 30 відсотків збільшилася заробітна плата на підприємстві. Для нас це дуже важливий позитивний момент.  І задача виконавчої влади зробити все, щоб ці цифри були ще кращі. 

Про стабільність підприємства говорить і виконуючий обов’язки директора Анатолій Штакельберг. За його словами зараз оформлено два  важливі контракти,за якими виготовляють техніку і в поточному році планується підписання не менше двох контрактів, які дозволять підприємству працювати  ще більш успішно.

Також очільник області звернув увагу на таку сферу виробництва підприємства, як виготовлення  інвалідних візків. Як зазначив голова облдержадміністрації, норми тендерних закупівель мають бути переглянуті в сторону задоволення якості обладнання перш за все. Адже зрозуміло, що китайські товари, які мають конкурентну ціну і не дозволяють вітчизняним виробникам вигравати тендерні конкурси все ж таки сильно програють у якості.

Після ознайомчої екскурсії по виробництву очільник області провів нараду із керівництвом  НВК «Іскра» під час якого обговорювалися нагальні питання, які потребують підтримки виконавчої влади», повідомляла 2 березня прес-служба Запорізької ОДА.

КОММЕНТАРИЙ.

Все правильно — и на 30%  увеличилась зарплата , и губернатор сделает все,   «щоб ці цифри були ще кращі». 11 млн. долгов по зарплате. Ну, куда еще «краще»? Еще 2 марта  2011 года «Хроники» писали, что руководству завода «Искра» срочно требуется помощь прокурора. Читайте письмо рабочего, опубликованное на сайте  2 марта —  operkor.wordpress.

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: