Хроники и Комментарии

Власть, расследования, сатира, фото

ТЕМА ДЛЯ ПРОКУРОРА. На кого работает в Коммунарском районо Запорожья комитет по конкурсным торгам? На детей или на дядю?

Posted by operkor на 25 мая, 2011

 Детально об этом рассказывает пресс-служба КРУ в Запорожской области. «Проведеною КРУ в Запорізькій області позаплановою виїзною перевіркою державних закупівель в частині дотримання вимог законодавства при проведенні процедури закупівлі соків фруктових та овочевих у відділі освіти Комунарської районної адміністрації міської ради.  (ФОТО:  начальник департамента образования и науки Запорожского горсовета Владимир Кузьменко — тот, кто отвечает за порядок в школьных тендерах) 

Встановлено низку порушень законодавства з боку комітету з конкурсних торгів замовника, що призвели до неправомірного обрання переможця торгів.

 Так, за результатами проведених торгів відділом освіти Комунарської РА з переможцем фізичною особою – підприємцем Резніченко Л.П. укладено договір на загальну суму 112,102 тис. грн.Проте проведеним контрольним заходом встановлено, що цінова пропозиція ФОП Резніченко Л.П., якого визнано переможцем торгів, не відповідає вимогам запиту цінових пропозицій та не містила всіх необхідних документів.

 Водночас перевіркою відповідності цінових пропозицій учасників вимогам запиту цінових пропозицій Замовника встановлено, що цінові пропозиції учасників ТОВ ТД „АТТІС” та СП „Вітмарк Україна” ТОВ містять всі необхідні документи, передбачені запитом замовника торгів. Однак члени комітету з конкурсних торгів безпідставно їх відхилили та не допустили до оцінки.

 Слід зазначити, що учасник СП „Вітмарк Україна” ТОВ, пропозицію якого було незаконно відхилено, є безпосереднім виробником соків марок „Наш Сік”, „Jaffa”, „Соковита”, „Чудо-Чадо” та запропонував до оцінки найнижчу ціну – 48,180 тис. грн

 Отже, при проведенні процедури закупівлі соків фруктових та овочевих комітет з конкурсних торгів відділу освіти Комунарської РА внаслідок неправомірного обрання переможця торгів, уклав договір про закупівлю з ФОП Резніченко Л.П., пропозиція якого майже на 64 тисячі гривень (в 2,3 рази!) перевищувала ціну безпосереднього виробника, якого незаконно не було допущено до оцінки.

 Зазначені дії членів комітету з конкурсних торгів замовника свідчать про порушення вимог Закону України „Про здійснення державних закупівель” щодо принципів здійснення закупівель – добросовісної конкуренції серед учасників, максимальної економії та ефективності, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель, недискримінації учасників, об’єктивної та неупередженої оцінки пропозицій конкурсних торгів, запобігання корупційним діям і зловживанням.

 У зв’язку з виявленими порушеннями при укладанні договору про закупівлю фахівці КРУ в Запорізькій області направили вимогу начальнику відділу освіти Комунарської РА про розірвання договору з ФОП Резніченко Л.П. на постачання соків фруктових та овочевих. Зазначений договір розірвано, що дало змогу попередити незаконне витрачання бюджетних коштів у розмірі 112,102 тис. грн.

 За виявлені порушення на винних осіб – членів комітету з конкурсних торгів складено 5 протоколів про адміністративне правопорушення за статтею 164-14 КУпАП, які надані для розгляду та прийняття рішення до Комунарського районного суду, матеріали перевірки направлені до прокуратури Запорізької області».

ВМЕСТО КОММЕНТАРИЯ.

Поглядим, чем эта история закончится, как сработает прокуратура  и вернемся к департаменту г-на Кузьменко  через месяц. Заметим лишь, что до назначения директором городского департамента г-н Кузьменко руководил Коммунарским районо Запорожья…

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: