Хроніки та Коментарі

Інтернет-портал

Высший хозсуд Украины: распоряжения главы Бердянской райгосадминистрации об изъятии у Минбороны земель военного полигона в Новопетровке незаконные.

Posted by operkor на 2 Червня, 2011

 

 Об этом  решении Высшего хозяйственного суда Украины сегодня, 2 июня сообщил отдел связей со средствами массовой информации Генеральной прокуратуры республики. Приводим текст официального  сообщения: «Визнано незаконним розпорядження Бердянської РДА про вилучення у Міноборони земельної ділянки. Головним управлінням військових прокуратур взято участь у розгляді Вищим господарським судом України касаційної скарги Бердянської районної державної адміністрації Запорізької області у справі за позовом військової прокуратури Запорізького гарнізону в інтересах держави в особі Міністерства оборони України та квартирно-експлуатаційного відділу м. Запоріжжя до вказаної адміністрації про визнання недійсним розпорядження.

За результатом розгляду касаційної скарги Вищий господарський суд України своєю постановою залишив її без задоволення, а судові рішення першої та апеляційної інстанцій без змін, якими визнано обгрунтованими позовні вимоги прокуратури гарнізону щодо незаконності оскаржуваного розпорядження про вилучення у оборонного відомства з постійного користування земельної ділянки площею 2802,06 ґа (військового містечка у с. Новопетрівка Бердянського району Запорізької області)».

 

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: