ХРОНИКИ и КОММЕНТАРИИ

Интернет-газета

Высший хозсуд Украины: распоряжения главы Бердянской райгосадминистрации об изъятии у Минбороны земель военного полигона в Новопетровке незаконные.

Posted by operkor на 2 июня, 2011

 

 Об этом  решении Высшего хозяйственного суда Украины сегодня, 2 июня сообщил отдел связей со средствами массовой информации Генеральной прокуратуры республики. Приводим текст официального  сообщения: «Визнано незаконним розпорядження Бердянської РДА про вилучення у Міноборони земельної ділянки. Головним управлінням військових прокуратур взято участь у розгляді Вищим господарським судом України касаційної скарги Бердянської районної державної адміністрації Запорізької області у справі за позовом військової прокуратури Запорізького гарнізону в інтересах держави в особі Міністерства оборони України та квартирно-експлуатаційного відділу м. Запоріжжя до вказаної адміністрації про визнання недійсним розпорядження.

За результатом розгляду касаційної скарги Вищий господарський суд України своєю постановою залишив її без задоволення, а судові рішення першої та апеляційної інстанцій без змін, якими визнано обгрунтованими позовні вимоги прокуратури гарнізону щодо незаконності оскаржуваного розпорядження про вилучення у оборонного відомства з постійного користування земельної ділянки площею 2802,06 ґа (військового містечка у с. Новопетрівка Бердянського району Запорізької області)».

 

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: