«Хроники и Комментарии» уже писали о том, что в лифтовом хозяйстве Запорожье наблюдается полный бардак – лифты в многоэтажках стоят неделями, не ремонтируются, а жители домов не могут найти крайнего. Жэковцы кивают на ремонтные фирмы, а фирмы на жэковцев – мол, пусть сначала они нам долги отдадут, у нас нет денег на ремонты.  На днях управление по делам прессы и информации Запорожской областной госадминистрации расспространило сообщение о том, что прокуратура области  поймала жуликов, которые наживались на ремонтах лифтов в Запорожье. В их числе директор ремонтной фирмы ««Запоріжбудсервіс 2006» и главный инженер УКСа министерства ЖКХ

 

 

ИНФОРМЦИЯ ОБЛГОСАДМИНИСТРАЦИИ. Проти ТОВ «Запоріжбудсервіс 2006» порушено кримінальну справу.

«Запорізька обласна державна адміністрація направила запит до прокуратури Запорізької області щодо законності діяльності ТОВ «Запоріжбудсервіс 2006» з приводу виконання робіт з модернізації пасажирських ліфтів у м. Запоріжжя.

Відповідно до звернення обласна прокуратура повідомляє, що прокуратурою Комунарського району м. Запоріжжя порушено кримінальну справу за ч.5 ст.191, ч.2 ст.366 КК України відносно керівника ТОВ «Запоріжбудсервіс 2006», який вніс недостовірні дані до актів приймання виконаних робіт з модернізації пасажирських ліфтів у Запоріжжі та Мелітополі, а також привласнив бюджетні кошти на суму 1799081 грн. На цей час досудове слідство триває.

Також прокуратурою Комунарського району порушено кримінальну справу відносно головного інженера з технічного контролю УКБ Міністерства ЖКГ України за ч.2 ст.364 КК України, який підписав акти виконаних робіт з модернізації ліфтів у житлових будинках.

Внаслідок цього на рахунок  ТОВ «Запоріжбудсервіс 2006» від управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації незаконно надійшли бюджетні кошти у сумі 1072490 грн. Справу направлено до суду для розгляду по суті», повідомляє Управління у справах преси та інформації ЗОДА