ХРОНИКИ и КОММЕНТАРИИ

Интернет-газета

ЗЕМЕЛЬНЫЙ ДЕРИБАН БЕРДЯНСКА. Чиновник Бердянского горисполкома попал под уголовное дело за земельный отвод 18 участков на Бердянской косе

Posted by operkor на Июль 7, 2011

 

 

Прокуратура возбудила уголовное дело против начальника управления Бердянского горисполкома, который утвердил выводы проектов отвода в собственность для индивидуального строительства 18 гражданам земельные участки на Бердянской косе.

ОФИЦИАЛЬНАЯ ИНФОРМАЦИЯ ПРОКУРАТУРЫ ЗАПОРОЖСКОЙ ОБЛАСТИ. 6 июля 2001 года.

«Бердянською міжрайонною природоохоронною прокуратурою порушено кримінальну справу стосовно начальника одного з управлінь виконавчого комітету Бердянської міської ради, який неналежно виконував свої посадові обов’язки внаслідок недоброякісного відношення до них, що потягло значну шкоду державним інтересам, — за ознаками злочину, передбаченого  ч.2 ст.367 Кримінального кодексу України.

Так, встановлено, що посадовець у березні цього року, не перевірив відповідність проектів відводу земельних ділянок діючому законодавству, в порушення статей Конституції, Земельного кодексу України, при відсутності містобудівної документації м. Бердянська, прийняття рішень про планування, забудову, проектування та будівництва об’єктів житлово-господарського та виробничого значення та благоустрою території Бердянської коси, погодив висновки проектів відводу у власність для індивідуального дачного будівництва 18 громадянам земельні ділянки на території Бердянської коси.

Загальна площа ділянок – 1,6509 га, розмір спричиненої шкоди державі – 8 576 095,32 грн.  Фігуранту справи пред’явлено обвинувачення, досудове слідство триває. Прес-служба прокуратури Запорізької області».

Как обїяснили «Хроникам» в прокуратуре, в связи с тайной следствия и действующим законодательством фамилия начальника управления исполкома Бердянского горсовета, допустившего нарушение закона,  прокуратура не разглашает.

Фото: bimp.com.ua

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: