Сегодня, 15 августа  пресс-служба  ГУМВД в Запорожской области через свой сайт распространила официальную информацию по поводу громкого скандала с избиением девушки в запорожском кафе  «Веселый Роджер». На фото «Хроник»: кафе на Набережной «Веселый Роджер», но этот гражданин бандитского вида никого не бил, потому как он манекен

 ОФИЦИАЛЬНАЯ ИНФОРМАЦИЯ ГУМВД В ЗАПОРОЖСКОЙ ОБЛАСТИ

«В ніч з 09 на 10 серпня до 5-ї міської лікарні міста Запоріжжя за допомогою звернулася 21-річна мешканка обласного центру з травмами обличчя. Поспілкувавшись з потерпілою, правоохоронці встановили, що тілесні ушкодження вона отримала у одному з запорізьких кафе, під час конфлікту з невідомими. За фактом було порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.296 Кримінального Кодексу України (Хуліганство).

 13 серпня, у ході проведення оперативно-розшукових заходів співробітники карного розшуку встановили і затримали двох мешканців Запоріжжя, 1979 та 1974 р. н., котрих обґрунтовано підозрюють у  скоєнні згаданого злочину.

 Наразі проведено очні ставки, в ході яких потерпіла впізнала своїх кривдників. Останні також зізналися у нанесенні дівчині тілесних ушкоджень».

 

Враховуючи, що деякі засоби масової інформації пов’язували цю подію з сином Народного депутата України Олександра Пеклушенка, офіційно заявляємо, що підозрювані ніякого відношення до сім’ї парламентаря не мають».

 Глеб Демидов