Хроніки та Коментарі

Інтернет-газета

СКАНДАЛ В ЗАПОРОЖСКОМ ОБЛСОВЕТЕ. Официальное заявление в адрес «Хроник и Комментариев» по поводу скандала

Posted by operkor на 29 Вересня, 2011

В адрес интернет-издания «Хроники и Комментарии» поступило официальное письмо из Запорожского областного совета по поводу скандального заявления на сессии депутата Черленюха в адрес председателя облсовета Павла Матвиенко, о чем мы уже писали. Публикуем ответ полностью.

ОФІЦІЙНО

«27 вересня 2011 року, на пленарному засіданні десятої сесії Запорізької обласної ради, під час обговорення порядку денного сесії, депутат облради Черленюх В. В., наполягаючи на включенні до порядку денного питань щодо встановлення та зміни меж населених пунктів Запорізького району, які, відповідно до вимог Регламенту роботи обласної ради шостого скликання, не були внесені на розгляд ради, виступив із безпідставними звинуваченнями на адресу голови обласної ради П. Д. Матвієнка.

Голова обласної ради, звертаючись до депутатів, підкреслив, що порядок денний десятої сесії обласної ради сформований у суворій відповідності до вимог чинного законодавства та Регламенту роботи обласної ради шостого скликання, назвав висунуті звинувачення наклепом. Він попросив підтримати його у з’ясуванні обставин навколо цього питання та зверненні до відповідних органів з метою захисту особистої честі та гідності від наклепницьких звинувачень.

Переважна більшість депутатів, присутніх на пленарному засіданні, підтримала голову ради. Запропоновані депутатом Черленюхом В. В. питання не були включені до порядку денного десятої сесії обласної ради.

Враховуючи підтримку депутатського корпусу, голова обласної ради П. Д. Матвієнко створив робочу групу з числа депутатів обласної ради, що представляють всі фракції в облраді, з метою всебічного вивчення даного питання та надання належної правової оцінки висунутим на його адресу звинуваченням».

Виконавчий апарат Запорізької  обласної ради

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: