Хроники и Комментарии

Власть, расследования, сатира, фото

ХЛЕБНОЕ ДЕЛО ПОШЛО В СУД. Запорожский бизнесмен кинул родное государство на 9,6 млн., оформив фиктивную сдачу в Инвестфонд 7500 кг зерна

Posted by operkor на 10 ноября, 2011

 

«Прокуратурою Запорізької області затверджено обвинувальний висновок та передано до суду кримінальну справу за обвинуваченням приватного підприємця, директора і засновника ряду господарських товариств у заволодінні державним майном в особливо великих розмірах шляхом зловживання своїм службовим становищем, складанні та видачі завідомо неправдивих документів — скоєнні злочинів, передбачених ч.5 ст.191, ч.2 ст.366 Кримінального кодексу України.

Як встановлено досудовим слідством, фігурант по справі внаслідок укладення підконтрольними йому суб’єктами господарювання безтоварних біржових контрактів з Аграрним фондом України, а також проведення незаконних бухгалтерських оборудок документально оформив факт фіктивного постачання до Державного інтервенційного фонду 7 500 тонн зерна, за що отримав відповідну оплату з державного бюджету.

Розмір завданої в результаті цих дій шкоди державі становить  9 636 060 грн. На відшкодування спричинених збитків у ході досудового слідства накладено арешт на майно обвинуваченого вартістю понад 15 млн. грн. Обвинуваченому обрано запобіжний захід  у вигляді  взяття під варту», повідомили в прес-службі прокуратури Запорізької області.

КОММЕНТАРИЙ «Хроник«.

Кто сей шустрый бизнесмен, провернувший такую аферу, и у кого есть имущество на 15 млн. грн., на которое следователь наложил арест, прокуратура не сообщила, ссылаясь на тайну следствия. В Запорожской области есть несколько человек, занимающихся хлебным бизнесом, у которых есть имущество на 15 и более млн. гривен, в том числе и бизнесмены Ч-кий, и К-цев, но ни один из них пока публично не признался, что указанное уголовное дело имеет к нему отношение.

 

 

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: