ХРОНИКИ и КОММЕНТАРИИ

Интернет-газета

В ЗАПОРОЖЬЕ СУДИЛИ ДНЕПРОПЕТРОВСКОГО СУДЬЮ. Служитель Фемиды сел на шесть лет за 25-тысячную взятку

Posted by operkor на 15 ноября, 2011

«За дорученням Генеральної прокуратури України прокуратурою Запорізької області підтримано державне обвинувачення у справі  стосовно С., судді Амур-Нижньодніпровського суду м. Дніпропетровська, який вчинив злочини, передбачені ч.2 ст.368, ч.1 ст.364, ч.1 ст.366 та  ч.1 ст.154 Кримінального Кодексу України. На фото Глеба Демидова: Запорожский апелляционный суд.

С. визнано винним у тому, що він, будучи суддею Амур-Нижньодніпровського суду м. Дніпропетровська, під час розгляду кримінальної справи за обвинуваченням громадянки за ч.3 ст.212 КК України вимагав з неї хабар у розмірі 25000 грн. за вирішення питання щодо перекваліфікації її дій на менш тяжкий злочин та закриття кримінальної справи.

З метою реалізації свого злочинного наміру, зловживаючи наданими йому повноваженнями, з метою здійснення тиску на підсудну, не проводячи судових засідань, достовірно знаючи, що остання від явки до суду не ухилялась,  виніс постанову про зміну їй запобіжного заходу на тримання під вартою та оголосив її розшук.

Використовуючи ці документи, суддя вимагав від підсудної скорішого вирішення питання щодо передачі йому хабара та примушував її до вступу у статевий зв’язок. Першу частину хабара у розмірі 10000 грн. суддя отримав 27 січня минулого року. Другу частину – 8 лютого того ж року та був затриманий під час передачі грошей.     

Вироком Апеляційного суду Запорізької області від 11 листопада цього року  суддю С. визнано винним у вчиненні злочинів та відповідно до вимог ч.1 ст.70 Кримінального Кодексу України засуджено до шести з половиною років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в органах державної влади строком на три роки з конфіскацією половини належного йому майна, повідомили в  прес-службі прокуратури Запорізької області.

НЕОБХОДИМЫЙ КОММЕНТАРИЙ.

Фамилия судья в материале не указывается в связи с тем, что приговор пока не вступил в законную силу. 

 

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: