Хроники и Комментарии

Власть, расследования, сатира, фото

РУКОВОДСТВО ЗАПОРОЖСКОЙ ОБЛАСТНОЙ ДЕТСКОЙ БОЛЬНИЦЫ «покарано за допущені порушення»

Posted by operkor на 2 декабря, 2011

За фактом порушення права громадян на надання безплатної медичної допомоги в  обласній  клінічній дитячій лікарні, оприлюдненим на розширеному засіданні колегії обласної прокуратури, зроблено відповідні висновки, повідомила заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Раїса Шевченко. Зокрема, керівникам  всіх профілактично-лікувальних закладів області доручено розглянути  подання обласної прокуратури щодо цього факту  та вжити дієвих заходів щодо усунення виявлених порушень закону, причин та умов, що їм сприяли. На фото «Хроник»: рабочее место страхагента в холле больницы, из-за поборов которого разгорелся скандал

Нагадаємо, співробітники обласної дитячої лікарні  безпідставно відмовляли громадянам з дітьми у  медичній допомозі  та примушували їх укладати договори страхування із ПрАТ «Страхова компанія «Статус», що здійснювала тут страхову діяльність. Тим самим  медики порушували право громадян України на безоплатну медичну допомогу. За цим фактом Жовтневим райвідділом міліції порушено кримінальну справу за ст.184 КК України стосовно працівників КУ «Запорізька обласна дитяча клінічна лікарня».

Прокуратурою Жовтневого району м. Запоріжжя внесено подання про усунення порушень вимог Конституції України, Законів України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», «Про оренду державного та комунального майна», за результатами розгляду якого до дисциплінарної відповідальності притягнуто дві посадові особи КУ «Запорізька обласна дитяча клінічна лікарня».

— При проведенні ретельної перевірки фінансово-господарської діяльності  обласної дитячої лікарні ми встановили, що  робоче місце страховому агенту було надано без укладання  відповідного  договору оренди, а   орендна плата за користування комунальним майном лікарні  страховою компанією не сплачувалась, — поінформувала Раїса Шевченко. —  Тому обласна рада  на підставі звернення   управління охорони здоров’я облдержадміністрації  за несумлінне виконання посадових обов’язків, що привели до порушення законів України та нормативних документів обласної ради, оголосила догану генеральному директору комунальної установи «Спеціалізоване територіальне медичне об’єднання «Дитинство»  — головному лікарю КУ «Запорізька обласна дитяча клінічна лікарня» Юрію Вікторовичу Борзенку.  

Втім,  влада не обмежилась  тільки притягненням до відповідальності  керівника обласної дитячої лікарні, а вживає профілактичні заходи у підпорядкованих  закладах охорони здоров’я  на всій території області  для убезпечення громадян від  аналогічних ситуацій у майбутньому, повідомляє управління у справах преси та інформації ЗОГА.

 -Винні у порушенні права громадян на безплатну  медичну допомогу покарані, — зазначив заступник голови облдержадміністрації  Микола Ярмощук. –  Це повинно стати уроком для інших. Тому сьогодні ми вживаємо необхідні заходи, аби не допустити подібних ситуацій, і будемо ретельно контролювати дотримання законодавства у соціальних закладах.

ФОТО ГЛЕБА ДЕМИДОВА, «Хроники и комментарии»

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: