Хроніки та Коментарі

Інтернет-портал

ЗАПОРОЖСКИЙ ГУБЕРНАТОР – премьеру Азарову: прошу создать правительственную комиссию для расследования ЧП на Запорожской ТЭЦ

Posted by operkor на 23 Грудня, 2011

Обласна влада оперативно відреагувала на ситуацію, що склалася на тепловій станції в місті Енергодар. На місце події особисто виїхав голова облдержадміністрації Олександр Пеклушенко, де провів робочу нараду з керівниками підприємства та службами, що задіяні у ліквідації пошкодження системи водопостачання на Запорізькій ТЕС, повідомлє прес-служба Запорізької облдержадміністрації.

За  підсумками наради голова облдержадміністрації Олександр Пеклушенко прокоментував ситуацію: «Аварію, що сталася на ТЕС в Енергодарі, я оцінюю як середньої тяжкості. Теплова станція вийшла із звичайного режиму роботи, але це не відбилось на життєдіяльності міста Енергодара та інших населених пунктів Запорізької області. Але в будь-якому випадку призупинення роботи такого об’єкта вимагає посиленої уваги як з боку керівників підприємства, так і  обласної влади.

Попередня причина нештатної ситуації, що виникла на ТЕС, – часткове руйнування системи водопостачання. Внаслідок    цього  була призупинена робота двох блоків станції. Відновлювальні роботи наразі тривають.

Олександр Пеклушенко направив на  адресу Прем’єр-міністра України Миколи Азарова та   Першого віце-прем’єр-міністра Андрія Клюєва звернення з пропозицією створення урядової комісії для детального розслідування причин ситуації, що виникла на ТЕС у  м. Енергодар.

 – Якщо є аварія, є наслідки, повинен бути і винний у ситуації, що склалась. Причини будуть установлені, винні – виявлені. Але головне, необхідно розробити чітке, науково обгрунтоване  рішення, що дозволить не тільки провести відновлювальні роботи, але й не допустити подібних аварій надалі, – наголосив Олександр Пеклушенко.

На Запорізькій тепловій станції розпочались роботи з ліквідації пошкодження системи водопостачання: вчора ввечері відбулося засідання штабу за участю спеціалістів, які склали план відновлювальних робіт. Про це повідомив заступник голови обласної державної адміністрації Петро Гончарук.

– Учора ввечері на ТЕС відбулося засідання штабу, на яке запросили проектувальників та науковців. Було складено план дій, які дозволять запустити енергоблоки  найближчим часом. Сьогодні ж готується проект їх тимчасового підключення. Наразі усі сили спрямовані на те, щоб у найкоротший термін відновити роботу енергоблоків, – зазначив Петро Гончарук.

 

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

 
<span>%d</span> блогерам подобається це: