Хроніки та Коментарі

Інтернет-портал

ПРОКУРОРСКАЯ КОЛЛЕГИЯ: в бюджетной сфере возбуждено 65 уголовных дел с ущербом почти на 15 миллионов. Воруют-с, не уставая

Posted by operkor на 18 Січня, 2012

 

ОФИЦИАЛЬНО. «Про підсумки роботи наглядового відомства регіону за минулий рік йшла мова  на розширеному засіданні колегії прокуратури Запорізької області. В роботі колегії взяли участь заступник Генерального прокурора України Михайло Гаврилюк, голова Запорізької облдержадміністрації  Олександр Пеклушенко, голова Запорізької облради  Павло Матвієнко, Запорізький міжрайонний екологічний прокурор Юрій Кузьмичов, прокурори міст та районів, працівники апарату прокуратури області.

Як зазначив у своїй доповіді прокурор Запорізької області Олександр Кирилюк, органи прокуратури Запорізької області у минулому році працювали в умовах запровадженої Генеральним прокурором України докорінної перебудови прокурорсько-слідчої діяльності. Пріоритетними в роботі  прокуратури стали перевірки законності використання бюджетних коштів, додержання земельного законодавства, законодавства про оплату праці, щодо запобігання та протидії корупції.

Акцентовано також увагу на забезпеченні законності додержання конституційних прав громадян у місцях тримання затриманих, установах попереднього ув’язнення, виконання покарань та при  застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи.

Завдяки вжитим заходам за результатами роботи у минулому році прокуратура має низку позитивних здобутків. Так, за результатами перевірок в бюджетній сфері порушено 65 кримінальних справ, у яких загальна сума збитків складає 14,6 млн. грн. За актами прокурорського реагування  до бюджету відшкодовано 16 млн. грн., пред’явлено позовів на суму понад 20 млн. грн. За втручання органів прокуратури області упродовж минулого  року у сфері оплати праці  відшкодовано більше 57 млн. грн. 

Вжито весь спектр заходів прокурорського реагування на порушення земельного законодавства, зокрема,  порушено 26 кримінальних справ, до бюджету відшкодовано 1,9 млн. грн., до відповідальності притягнуто 110 службовців контролюючих органів.

Надавалася кримінально-правова оцінка посадовцям органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, органів контролю, завдяки незаконним діям яких земельні ділянки незаконно вибували з власності держави та територіальних громад (порушено 10 кримінальних справ), розслідувані кримінальні справи стосовно посадовців органів земельних ресурсів, які погоджували незаконні відведення земельних ділянок.

Активно вживались цивільно-правові заходи для повернення у власність держави та громад незаконно вилучених земель.

Заступник Генерального прокурора Михайло Гаврилюк нагадав прокурорам про необхідність ретельного вивчення та неухильного виконання нового наказу Генерального прокурора України № 1гн від 26 грудня 2011 року, в якому йде мова про кардинальні зміни в організації роботи, закликав уникати бюрократизму та заорганізованості у професійній діяльності, довів вимоги  Президента щодо забезпечення вимог законодавства під час Євро-2012 та виборів народних депутатів», повідомляє прес-служба прокуратури Запорізької області.

 

 

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: