«01 лютого 2012 року о 15:40 до Жовтневого райвідділу міліції міста Запоріжжя звернулась реєстратор одного з храмів. Жінка повідомила, що приблизно о 15.30 невідомий відкрито, погрожуючи предметом, схожим на пістолет, заволодів пожертвуваннями прихожан – золотими виробами загальною вагою близько 150 грамів. В момент скоєння злочину заявниця знаходилась у приміщенні одна, тому не змогла завадити нападникові.

На місце події терміново виїхала слідчо-оперативна група у повному складі. Було проведено комплекс оперативно-розшукових заходів, результатом якого стало розкриття злочину і затримання підозрюваного у його скоєнні.

 

За цими короткими рядками – напружена й копітка робота міліцейських підрозділів. Міліціонери опитали потерпілу, можливих свідків події, переглянули записи камер спостереження, розміщених у згаданому районі. Перевірялись десятки осіб, які могли бути причетними до скоєння злочину. І результати не забарилися.

 

Працівникам карного розшуку вдалося з’ясувати деякі деталі, котрі впевнено вивели на слід підозрюваного. 03 лютого останнього – раніше неодноразово засудженого 26-річного мешканця обласного центру було затримано. Під тиском незаперечних доказів зловмисник зізнався у скоєному. З’ясувалося, що ідея поживитися церковними коштовностями з’явилась у нього кілька тижнів тому. У якості «зброї» зловмисник використав іграшкову імітацію пістолета.

 

Наразі стосовно підозрюваного порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.187 (Розбій, поєднаний з проникненням у приміщення) Кримінального Кодексу України. Як відомо, подібні злочини караються позбавленням волі на строк до дванадцяти років з конфіскацією майна. Слідство у справі триває, повідомляє http://uvd.zp.ua.

 

ДОПОЛНИТЕЛЬНАЯ ИНФОРМАЦИЯ.

 

Как стало известно, задержанній является наркоманом и имеет несколько судимостей.

 

Фото: uvd.zp.ua