Хроники и Комментарии

Власть, расследования, сатира, фото

FEMEN, BASTA! «»Знову ці …особи будуть паплюжити честь українок!»

Posted by operkor на 9 февраля, 2012

При відсутності елементарних прозорих європейських правил та демократичних цінностей ,  в Україні є щось, чого немає ніде в Європі.   Це «щось» є «суперліберальним», «суперантиклерикальним», «суперкосмополітичним», «суперфеміністичним», «суперпротестним»  і страшенно еротичним! А ще, воно комусь дуже подобається в Європі! Таким «щось» є  Фемен. Саме «щось», бо ці оголені протестувальниці вже давно перейшли межу людської  моралі і своєю поведінкою зводять нанівець саму ідею протесту, як таку. Мабуть через це Фемен існує в Україні і почуває себе досить добре. Вони цілком безпечні для правлячої верхівки, видовищні і чудово відволікають увагу від владного «дерибану по-донецьки».

Минулої неділі це «утворення» ще раз проявило себе в Італії. Цього разу  — на телебаченні, до речі, на одному з каналів, що належать Сільвіо Берлусконі, проти якого вони так злісно «протестували» ще зовсім недавно. І цього разу  — без оголення в студії. Порцію «голих цицьок» показали в режимі репортажу з акцій Фемен.

Виглядали феменші примітивно. Тобто, як завжди. Агресивний крик російською мовою про якісь ідеї, з якого перекладач встигала перекласти лише кожне четверте-п»яте речення, звучав доволі убого і беззмістовно. На їх фоні порноактор Рокко Сіфреді виглядав, як світоч філософської думки.

«Я поділяю ідею протесту в його основі. Але, дивлячись на вас, виникає бажання їхати в Україну (секс-туристом — авт). Тобто результат ваших протестів є протилежний задекларованим цілям. Крім того, ваше роздягання не відповідає ідеям справжньої феміністки.»

Представниці італійських феміністок, яким Сіфреді запропонував роздягнутися, якщо вони так підтримують Фемен, відмовилися це робити, тому що вони  «належать до іншого стилю».

«Роздягання — це єдина можливість бути почутими!,»- горланили феменші.

«Заради ідеї люди оголошують голодування і помирають, а не роздягаються. І це кажу вам я, котрий першим роздягається для роботи, «- парирував актор.

Черговими заявами про те, що Україна під час Євро 2012 стане величезним борделем і що Фемен зриватиме проведення чемпіонату, молоді еротоманки, напевне, відбили бажання їхати до України нормальним вболівальникам (бо хто ж хоче їхати в «бордель»?!), так само, як і заінтригували потенційних секс-туристів.

Щоб хоч якось привернути увагу до своїх екзальтованих особистостей, Олександра Шевченко вилила гарячий чай на учасника програми Мауріціо Руджеро, католика за переконаннями, тільки за те, що він порадив їм одружитися!

«Але, зважаючи на те, як вони щойно повелися, — це буде важко», — зіронізував облитий учасник програми.

На запитання ведучого (котрий явно підігравав Фемен), для чого вони роздяглися у Ватикані, дівчатка почали розказувати щось про клерикальні закони, які одягають жінку в паранджу (плутаючи християнство з мусульманством) та заганяють жінку на кухню, а також  про заборону Церквою абортів.

Очевидно, що це шоу добряче розважило італійського глядача. Адже у своєму цинізмі Фемен переплюнули навіть порноактора. Але як це все сприймали українці, котрі живуть в Італії?

Автор навіть не знав би про цю програму, якби не чисельні дзвінки українок. Наші співвітчизниці з Ріміні, Болонії, Мілану, ледве стримуючи емоції, розповідали про анонс програми, що транслювався напередодні.

«Знову ці …особи будуть паплюжити честь українок!»- обурювалась одна. «Робіть щось! Це неможливо терпіти! — у розпачі, майже крізь сльози, говорила інша.- Знову Італія буде дивитися на цю ганьбу!». Ще одна заробітчанка російською мовою вимагала негайно зобов»язати Посольство України заблокувати програму: «Ведь у них (дипломатів- авт) тоже есть жоны и дети!»

«Любов»до Фемен виникла в українців  Італії після роздягання на площі Святого Петра. На це відразу відреагувало, як наше товариство, так і іншіпредставники громади .

Абсолютно очевидно, що ця провокація не мала нічого спільного з протестом, а лише зганьбила Україну і українок та образила релігійні почуття мільйонів католиків.

Пізніше була образа сотень тисяч українок, що проживають в Італії, котрих ці «захисники прав жінок» назвали «домогосподарками і повіями»

http://www.pravda.com.ua

 

 

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: