Хроніки та Коментарі

Інтернет-портал

ЧЕМ ВЫЗВАНА БУЗА В КОЛОНИИ БЕРДЯНСКА? Официальная информация прокуратуры: против работников колонии возбуждено уголовное дело

Posted by operkor на 20 Лютого, 2012

 

ОФИЦИАЛЬНАЯ ИНФОРМАЦИЯ ПРОКУРАТУРЫ. «Як відомо, у засобах масової інформації оприлюднена інформація про подію 17 лютого цього року –  масову відмову засуджених у Бердянській виправній колонії №77 від прийняття їжі. Свої дії засуджені пояснили допущенням адміністрацією установи порушень їх прав на належні порядок і умови тримання.

У зв’язку з встановленням випадку протиправного застосування працівниками виправної колонії до одного із засуджених недозволених заходів впливу за наслідками дослідчої перевірки Бердянським міжрайонним прокурором  стосовно службових осіб Бердянської ВК №77 за фактом перевищення ними службових повноважень та порушення вимог законодавства про працю 18 лютого цього року порушено кримінальну справу –  за ознаками злочинів, передбачених ч.2 ст.365, ч.1 ст.172 КК України.

Провадження досудового слідства у справі проводиться Бердянською міжрайонною прокуратурою. На цей час здійснюються всі передбачені законом заходи для всебічного, повного і об’єктивного дослідження обставин справи.

Хід розслідування кримінальної справи контролюється прокуратурою області. На даний час перевірка у виправній колонії триває», повідомляє  прес-служба прокуратури Запорізької області

 

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: