Хроники и Комментарии

Власть, расследования, сатира, фото

НЕ МОГУТ РАБОТАТЬ БЕЗ ПРОКУРОРА. Два уголовных дела о том, как тратили бюджетные деньги в парке «Великий Луг» и на Запорожском масложиркомбинате

Posted by operkor на 2 марта, 2012

 

29 лютого порушено кримінальну справу стосовно посадових осіб одного з приватних підприємств міста, внаслідок дій яких зайво витрачено бюджетних грошових коштів на суму понад 470 тисяч гривен, чим  заподіяно істотної шкоди державним інтересам,  — за ознаками злочину, передбаченого ч.5 ст.191 КК України. Досудове слідство у справі триває.

— Перевіркою, проведеною відділом захисту конституційних прав і свобод громадян та інтересів держави прокуратури області, виявлено факт завищення в актах про приймання виконаних робіт з боку одного з приватних підприємств міста обсягів виконаних будівельних робіт на об’єкті  «Будівництво приміщення для розміщення адміністрації Національного природного парку «Великий Луг», що призвело до зайвих витрат бюджетних грошових коштів на загальну суму понад 470 тисяч гривен, — розповів начальник управління прокуратури області Євген Коновальчук. – Бюджетні кошти на розрахункові рахунки товариства надходили від  НПП «Великий Луг».

ЗАТ «Запорізький оліяжиркомбінат»

Прокуратурою Запорізької області за результатами перевірки додержання вимог бюджетного законодавства порушено кримінальну справу за фактом зловживання службовими особами державного виробничо-технічного підприємства області службовим становищем, —  за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.364, ч.2 ст.366 Кримінального кодексу України.

Як встановлено перевіркою, службові особи державного підприємства, діючи умисно, всупереч інтересам служби, зловживаючи службовим становищем в інтересах третіх осіб, достовірно знаючи, що приватна структура не виконувала ніяких робіт на енергетичному, електротехнічному, паливовикористовуючому устаткуванні та газо-водоочистних будівлях  ЗАТ «Запорізький оліяжиркомбінат», на підставі зазначених завідомо неправдивих офіційних документів – актів виконаних робіт, згідно платіжних доручень безпідставно перерахували державні грошові кошти на рахунок приватної структури на загальну суму понад 100 тисяч гривень, — розповів начальник відділу прокуратури області Денис Керман. — Таким чином особи спричинили державним інтересам матеріальних збитків на вищезазначену суму, повідомляє прес-служба прокуратури Запорізької області

Один ответ к “НЕ МОГУТ РАБОТАТЬ БЕЗ ПРОКУРОРА. Два уголовных дела о том, как тратили бюджетные деньги в парке «Великий Луг» и на Запорожском масложиркомбинате”

  1. Дмитрий said

    http://from-ua.com/crime/f794e6edc1b63.html

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: