Хроники и Комментарии

Власть, расследования, сатира, фото

ПРОКУРОР ЗАЩИТИЛ ДЕТСАДЫ ЗАПОРОЖЬЯ. Пора мэру Сину гнать паршивой метлой с должности главного городского педагога

Posted by operkor на 2 марта, 2012

 

Судя по результатам проверки прокуратурой города Запорожья процедур закупки продуктов для детских садов Запорожья, пора мэру Запорожья Александру Сину делать оргвыводы в отношении директора городского департамента образования и науки г-на Кузьменко и гнать его с должности паршивой метлой. Ну, нельзя же так бессовестно делать коммерцию на детских садиках, которые и так живут беднее бедного. Совсем страх потеряли. А главное должностное лицо, ответственное за порядок в детских учреждениях — г-н Кузьменко (на фото)-  обложился бумагами и уподобился   трем известным персонажам: ничего не вижу, ничего не слышу, ничего никому не скажу.

***

ОФИЦИАЛЬНАЯ ИНФОРМАЦИЯ. «Прокуратурою м. Запоріжжя перевірено 25  процедур закупівель продуктів харчування для навчально-виховних закладів міста (дитячих садків) на 2012 рік,  проведених  Департаментом освіти і науки, молоді та спорту міської ради, за наслідками яких Департаментом укладено 192 договори на постачання.

 — За наслідками проведеної перевірки прокуратурою міста на дії комітету з конкурсних торгів Департаменту принесено 12 протестів та внесено на ім’я Запорізького міського голови подання, — розповів прокурор м. Запоріжжя Олександр Черепаха.

Підставами  для принесення протестів на результати проведених конкурсів стали не відповідність документів конкурсної пропозиції деяких учасників вимогам санітарно-епідеміологічного законодавства, а саме: відсутність в асортиментному переліку до довідки СЕС продуктів харчування, що є предметом закупівлі; відсутність зв’язків з виробниками продуктів харчування; відсутність в конкурсних пропозиціях належно оформлених гарантійних листів від дистриб’ютерів, дилерів, агентів тощо.

Завдяки втручанню прокуратури міста Департаментом прийняті заходи щодо закупівлі продуктів харчування за цінами, що відповідають середнім ринковим цінам у регіоні, а саме: за  19 процедурами закупівель  укладено додаткові угоди на поставку продуктів харчування, ціни за якими не перевищують середньо ринкові.

Окрім того, 10.02.2012 прокуратурою міста порушено кримінальну справу за фактом вчинення службовими особами ПП «БМД «Склад» злочину,  передбаченого ч.1 ст. 364 КК України.

Встановлено, що службовими особами ПП «БМД «Склад» під час закупівлі та подальшого постачання масла вершкового у дошкільні заклади освіти Комунарського району всупереч вимогам Господарського кодексу України, Закону України «Про ціноутворення», постанови Кабінету Міністрів України №1548 від 25.12.1996 та розпорядження Голови обласної державної адміністрації №353 від 22.09.2008,  систематично завищувались протягом 2010 року гранично допустимі торговельні надбавки на вказану продукцію з 20% до 63%, замість максимальних 12%, внаслідок чого місцевому бюджету заподіяно шкоду у розмірі 107 068,9 грн.», повідомляє  прес-служба прокуратури Запорізької області.

ВМЕСТО КОММЕНТАРИЯ.

В СМИ неоднократно писали о том, что к коммерческим структурам, которые поставляют продукты питания в школы и детсады, имеет отношение главный педагог Запорожья г-н Кузьменко.

 

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: