Хроніки та Коментарі

Інтернет-портал

СЕРГІЙ БУБКА З БРАТОМ та матір’ю дещо специфічно виявляють свою любов до підростаючого покоління, продаючи освітянам харчі по завищеним цінам.

Posted by operkor на 12 Березня, 2012

 

Голова Національного олімпійського комітету Сергій Бубка є одним із постійних героїв «Вісника державних закупівель». Його фірма «Монблан», засновниками якої є сам Сергій Назарович, а також його брат Василь та мати Валентина Михайлівна, із завидною регулярністю виграють тендери на постачання харчів та бензину освітнім та медичним закладам рідної Бубці Донеччини. Ми слідкували за діяльністю «Монблану» в новинному форматі, аж доки він не перевершив сам себе.

Поштовхом стала вдала спроба народного депутата Лесі Оробець оскаржити січневий тендер по закупівлі курятини відділом освіти Куйбишевського району Донецька. Освітяни купили у ТОВ «Маріс-2006» курячі тушки по 35 грн./кг.

Той, хто ходить в магазин, від таких цін не сміється. Не сміялись і в донецькій прокуратурі, яка після депутатського звернення інтелігентно поцікавились у освітян обставинами тендеру. Ті вирішили не доводити справу до гріха і відповіли прокурору, що вже після тендеру домовились з продавцем про зниження ціни закупівлі майже в два рази. На цій нехитрій операції народний депутат зекономила бюджету 200 тисяч гривень.

Однак вже в лютому інший райвідділ освіти Донецька – Калінінський – знову ж таки на тендері купив курятину за ті ж 35 грн./кг., але не у «Марісу-2006», а у бубкиного «Монблану». В місцеву прокуратуру знову полетіло депутатське звернення.

Однак нас переслідувало таке враження, що не всі цінові вершини Бубки нам вдалось охопити своєю увагою. Тож ми підняли всі тендери, виграні «Монбланом» з початку 2012 року (всього майже 50 перемог на суму 20,12 млн грн.). По тим тендерам, де можна було виокремити ціну закупівлі по окремим товарам, ми зробили табличку. Результати вражають – завищення цін складає від 20 до 50%. Погодьтесь, не кожному вдається така дельта.

Ми не думаємо, що за цими даними Донецька прокуратура здійме ґвалт: усе-таки вітчизна президента має свій уклад. Однак донеччани мають право бодай знати: їхні діти могли харчуватись в школах на 20-50% краще. Можливо,хтось донесе цю думку хоча б до матері видатного олімпійця.

Ми абсолютно переконані, що вона поняття не має, яким чином функціонує фірма, де вона є співзасновницею. Адже не може проста медсестра так чинити по відношенню до маленьких дітей. А коли про все дізнається, то, можливо, до власних дорослих дітей знайде методи впливу більш дієві від прокурорських реагувань, повідомляє http://nashigroshi.org

 

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: