«Хроники и комментарии» уже сообщали о том, что в 9 марта в Шевченковском районе Запорожья водитель иномарки из травматического пистолета застрелил одного пешехода и ранил второго. Остроту чрезвычайному происшествию придал и тот факт, что человек с пистолетом оказался отцом работника районной прокуратуры Запорожья. Сегодня прокурор Запорожской области Александр Кирилюк прокомментировал это резонансное дело.

ОФИЦИАЛЬНОЕ СООБЩЕНИЕ. «9 березня цього року, у вечірній час, в Шевченківському районі м.Запоріжжя 50-річний громадянин К., керуючи автомобілем та рухаючись у секторі приватної забудови, використав як привід до насильницьких дій конфліктну ситуацію, що виникла між ним та двома пішоходами з приводу ненадання переваг у русі.

 Діючи на грунті раптово виниклих неприязних відносин до цих осіб, К. застосував щодо них наявну у нього травматичну зброю, здійснивши сім пострілів у пішоходів. Внаслідок дій К. один із постраждалих помер від отриманих вогнепальних поранень у центрі екстремальної медицини, стан іншого постраждалого задовільний, він перебуває у одній з міських лікарень.

 Відразу ж після завершення огляду місця події слідчим Запорізького міського управління внутрішніх справ стосовно К. порушено кримінальну справу за ст.115 КК України – умисне вбивство, того ж дня його затримано за підозрою у вчиненні злочину.

 Через значний громадський резонанс, що виник навколо цього злочину, оскільки підозрюваний перебував у родинному зв’язку з працівником однієї з районних прокуратур обласного центру, з метою забезпечення об’єктивного та неупередженого розслідування обставин злочину, 12 березня за рішенням керівництва прокуратури Запорізької області кримінальну справу передано до провадження слідчого управління ГУМВС в області.

 16 березня родич підозрюваного за власним бажанням звільнився з органів прокуратури Запорізької області. Про це, коментуючи центральним телеканалам цю резонансну справу, повідомив сьогодні прокурор Запорізької області старший радник юстиції Олександр Кирилюк. Додавши при цьому, що родич К. – порядна та професійна людина, і що ініціатива про звільнення належала цьому працівникові. Позиція прокуратури області, підкреслив О.Кирилюк, – закон єдиний для усіх.

 На цей час у справі проведено комплекс слідчих дій та зібрані докази, які дозволили пред’явити К. обвинувачення у вчиненні умисного вбивства. За поданням слідчого, погодженим прокуратурою області, К. обрано запобіжний захід у вигляді взяття під варту.

 Слідство у справі триває та перебуває під безпосереднім наглядом прокуратури Запорізької області», повідомили в прес-службі обласної прокуратури.