Хроніки та Коментарі

Інтернет-портал

ПО ПОВОДУ МАССОВОГО ВЫХОДА в Запорожье из «Батьківщини»: Запорізька облпарторганізація «Батьківщина» спростовує вихід своїх членів партії

Posted by operkor на 11 Квітня, 2012

 

« 6 квітня через деякі електронні ЗМІ було поширено інформацію про масовий вихід з партійних рядів членів Запорізької обласної організації ВО «Батьківщина». Цю інформацію спростовують у обласному партійному осередку «Батьківщини». Як зазначив голова Запорізької обласної партійної організації, народний депутат України Валерій Крайній, протягом останніх двох років, і про це йшлося на обласній звітно-виборчій партійній конференції, яка відбулася 1 березня, Запорізька «Батьківщина» провела очищення партійних рядів від баласту та розпрощалася з деякими одіозними особами, які заплямували себе негідними вчинками або декларували позицію, яка не співпадає з політичними та морально-етичними ідеалами «Батьківщини».

Разом з тим, останнім часом районні партійні організації отримали велику кількість заяв про вступ до «Батьківщини» від мешканців області і значно зростили партійні ряди. Зараз Запорізька обласна парторганізація налічує понад 26 тисяч членів.

Щодо заяв про масовий перехід членів «Батьківщини» до іншої партії, то ця неправдива та провокаційна інформація була поширена колишніми членами партії, яких ще у 2007-2009 роках було виключено з «Батьківщини» за недотримання партійної дисципліни.

Ці особи, на думку керівників районних партійних організацій ВО «Батьківщина» у Запоріжжі, є не лише безпринципними людьми, а й просто заробітчанами, які за цей час, переслідуючи власні меркантильні інтереси, змінили вже декілька партій», повідомила «Хроникам и комментариям» прес-служба Запорізької обласної партійної організації «ВО «Батьківщина»

 

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

 
<span>%d</span> блогерам подобається це: