Хроники и Комментарии

Власть, расследования, сатира, фото

ГЕНПРОКУРОР ВИКТОР ПШОНКА: Законодательством Украины не предусмотрено, чтобы осужденный отправлялся для лечения за границу…

Posted by operkor на 21 апреля, 2012

Генеральный прокурор Украины Виктор Пшонка 20 апреля, будучи в Запорожье, где проходила совместная коллегия прокуратуры и милиции, по просьбе СМИ прокомментировал судебные дела и болезнь Юлии Тимошенко. ДОСЛОВНО. Часть 2.

ВИКТОР ПШОНКА: — Законодавством України непередбачено ніяким офіційним законом, як і в іншій державі Європи і всього світу, щоб засуджена людина покидала кордони для лікування за кордоном. Скажіть мені, яка це країна є в Європі, там, де нас до цього принуждають?!

Німецькі лікарі дали заключення. Будь ласка, виконуйте його, а потім становіться перед судом і доказуйте, що ви невінні. І хай суд приймає законне рішення, встановлює об  єктивну істину по всій справі. А не ховатися і не придумувати все, щоб не відбувалося засідання суда. Будуть виконуватися закони України. І я, як Генеральний прокурор,  буду зі своїм відомством все  робити, щоб закони України діяли.  Коли ви по суті подивитеся, то там про юридичну ситуацію не говорять – скоїла не скоїла, а говорять більше про інше. Тому треба на все це уважно подивитись.

Давайте з вами подумаємо про таку ситуацію, щоб ми з вами приїхали і подивилися в Америці, в будь-якій країні. Щоб нас туди допустили, де українець відбуває міру покараня. Є це в реалії чи немає? Немає.

Давайте там, де лікуються, за межами установи. Може й є, де за межами установи лікуються. Давайте подивимось, щоб нам дозволили подивитися й дати заключення своє – чи це є медичний заклад для того, щоб там професійно проходити реабілітаційний характер лікування. Не знаю, яку візу треба одержати, щоб на це подивитися і щоб до цього заключення ще й прислуховувалися.

Буде все по закону, але, я,  як Генеральний прокурор, взяв на себе, за своєю ініціативою  питання, щоб ми сприяли і обстеженню Тимошенко, і щоб її народні депутати відвідували, і щоб її відвідували дипломати, і представники закордонних европейських громадських організацій і установ, і Ради Европи, і комісари Европи. І все це у вас на очах. 

Але треба оце горізонтальне положеніє якось піднімати, йти в медичну установу і обстежуватися, проходити реабілітацію, а потім ставати перед судом і відповідати. Не словами політики, а законом і обставинами по справі. Це скоїла – це не скоїла. І відповідати суду на всі запитання. Є захист, є державні обвинувачі.

І дивитися там, де це по закону розглядається – в районі міста Харкова. Чому там? І тут вже зробили цілу серію питань. Відповідь проста. Тому що вона там знаходиться, відбуває міру покарання плюс завершувало справу розслідування Харківське СБУ. Це виписане в законі, тільки його треба читати. Все буде по закону, істину встановить суд.

фото и стенограмма: «Хроники и комментарии»

комментария 2 к “ГЕНПРОКУРОР ВИКТОР ПШОНКА: Законодательством Украины не предусмотрено, чтобы осужденный отправлялся для лечения за границу…”

  1. Насмешили said

    А что в Украине действует законодательство? Ну разве, что «пшонкинское».

  2. Олександр said

    «…а потім становіться перед судом і доказуйте, що ви невинні».
    Цікаво, чи проходив пан Прокурор курс правознавства, хоч би на популярному рівні, чи чув він щось про презумпцію невинуватості?
    Олександр.

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: