Хроники и Комментарии

Власть, расследования, сатира, фото

ЗАМ. МЭРА ЭНЕРГОДАРА БУДУТ СУДИТЬ. Он, понимаете ли, приказал снести в городе атомщиков недостроенное кафе вместе с забором

Posted by operkor на 17 мая, 2012

ОФИЦИАЛЬНАЯ ИНФОРМАЦИЯ. «Слідчим відділом прокуратури Запорізької області завершено розслідуванням та направлено до суду резонансну кримінальну справу стосовно одного з заступників голови м. Енергодара, який обвинувачується у перевищенні влади або службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки, — скоєнні злочину, передбаченому ч.3 ст.365 КК України. Про це повідомив  на брифінгу начальник слідчого управління прокуратури Запорізької області Володимир Плохий.

Нагадаємо, справу стосовно високопосадовця було порушено прокурором Запорізької області 7 лютого цього року. Як встановлено досудовим слідством, будучи службовою особою органу місцевого самоврядування, достовірно знаючи, що вирішення спірних земельних питань та прийняття рішення щодо звільнення самовільно зайнятих земельних ділянок віднесено виключно до компетенції суду, заступник міського голови надав незаконне розпорядження про знесення бетонної огорожі та недобудованої будівлі кафе по проспекту Будівельників у м. Енергодарі.

Недобудовану будівлю було повністю зруйновано, чим завдано шкоду її власнику на суму понад 146 тисяч гривень. В ході досудового слідства посадовця затримано, він перебуває під вартою, на його майно з метою відшкодування збитків накладено арешт», повідомляє прес-служба прокуратури області.  

КСТАТИ… Евгений  Шентябин  (на фото слева) не признал свою вину.

Во время следствия чиновник был арестован и сейчас продолжает находиться в СИЗО. На его имущество в целях возмещения ущерба наложен арест. Хотя пострадавший предприниматель считает, что ущерб от незаконных действий Евгения Шентябина больше: иск в порядке гражданского судопроизводства затянул на 325 тысяч гривен. Кстати, Евгений  Шентябин  не признал свою вину, сообщают Комментарии.

Фото: envim.info

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: