ОФИЦИАЛЬНАЯ ИНФОРМАЦИЯ. «Слідчим відділом прокуратури Запорізької області порушено кримінальну справу стосовно двох співробітників сектору по боротьбі з незаконним обігом наркотиків Ленінського РВ ЗМУ ГУМВС України в області за ч.3 ст.365 (перевищення влади або службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки) та ч.2 ст.366 КК України (службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки). Ці співробітники  у квітні цього року підкинули мешканцю Василівського району наркотики. Про це повідомив начальник слідчого відділу прокуратури Запорізької області Олександр Івасюк.

Правоохоронці громадянина затримали та склали завідомо неправдиві документи про виявлення та вилучення у нього наркотичних засобів. У подальшому слідчий міліції на основі цих документів незаконно порушив стосовно затриманого кримінальну справу за ч.1 ст.309 КК України  — незаконне зберігання наркотичних засобів.

Працівники сектору затримані, вирішується питання про обрання запобіжного заходу, досудове слідство триває. Санкція ч.3 ст.365 — більш «суворої» статті Кримінального Кодексу – позбавлення волі на строк від семи до десяти років, повідомляє прес-служба прокуратури області.