ХРОНИКИ и КОММЕНТАРИИ

Интернет-газета

РЕЙТИНГ НИЖЧЕ ПЛІНТУСА. СЮЖЕТ ВІД НЕСТОРА ІВАНОВИЧА. Якби я був начальником ГУМВС в Запорізькій області…

Posted by operkor на 5 июня, 2012

…я б викликав до себе в кабінет начальника Вільнянського райвідділу міліції Андрія Романовського й сказав би:  -Ну, шо там у тебе проісходить? Все нормально? Ти взагалі володієш оперативною обстановкою в районі чи ні? Не возражать! Володіє він! Якби володів, то знав би, що люди про вас кажуть. Мені тут доповіли, що рейтинг правоохоронних органів Вільнянського району нижче плінтуса. Хто доповів? Де факти? «Факти» ось у мене на столі. А у тебе на столі, як я пойняв, їх нема. Тож слухай, що соціологи про твій район пишуть. «Графа: уровень доверия населения к правоохранительным органам. Социологический опрос жителей села Новогупаловка показал общий рейтинг популярности правоохранительных органов в данном населенном пункте. На вопрос: «Доверяете ли Вы правоохранительным органам?» 93,4 процента опрошенных ответили: «Нет», затруднились ответить 6,6 процента».

Жодний з жителів Новогупаловки не відповів «да». Жодний?! Як це розуміти?! Навіть при німцях хтось би з поліцаїв сказав  «да». А тут ніхто не сказав «да». Що ви там робити? За що держава платить вам зарплатню? Читаю цитату з маркетингового дослідженні, як люди коментують вашу роботу: «В милиции что? Говорят: сами разбирайтесь. Если все живы, значит, и преступления нет». Що це таке — «если все живы»? Вони що, не рееструють заяви громадян? У тебе яка розкриваємость злочинів? Не дуже? Це сильно сказано. Розкриваємость така ж, як і рейтинг – нижче плінтуса.

А чому? Відповідь на це знає навіть слухач школи міліції. Це аксіома оперативної роботи. Вас що, не вчили, що  «без налаживания эффективного взаимодействия с населением любая правоохранительная деятельность не даст положительных результатов».  Ну, то я за вас буду  налажувати цю взаємодію! Де люди бачать твоїх працівників?  На ганку райвідділу, на перекурах? Люди кажуть: коли не йдеш, вони все перекурюють! А може зробить  так, як в Грузії? Йди, готовся на колегію, розкажеш, чому ваші рейтинги зашкалюють і чому у тебе в районі люди так сильно поважають міліцію. Свободен! Пока!

В ролі начальника ГУМВС в Запорізькій області був Нестор ІВАНОВИЧ, фейлетоніст

 

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: