Хроники и Комментарии

Власть, расследования, сатира, фото

УГОЛОВНЫЕ ДЕЛА ОРЕХОВСКОГО РЫНКА. Прокуратура ведет следствие в отношении администрации автомобильного рынка на Ореховской трасссе

Posted by operkor на 11 июня, 2012

ОФИЦИАЛЬНАЯ ИНФОРМАЦИЯ. «На контролі прокуратури Запорізької області – слідство у справі стосовно адміністрації автомобільного ринку у м. Запоріжжі за ст. 356 КК («Самоправство»), порушеної 25 квітня цього року прокуратурою Комунарського району м. Запоріжжя. (фото из архива «Хроник» — рыночники пикетируют горсовет)

 В ході прокурорської перевірки встановлено, що керівництво «Оріхівського авторинку» самовільно проникло до кіосків приватних підприємців, що розташовані на території ринку, вивезло звідти товар та демонтувало їхні торгівельні місця.

 Окрім того, в провадженні Комунарського райвідділу міліції перебуває порушена прокуратурою Комунарського району кримінальна справа за ч.1 ст.122 КК України за фактом спричинення одному із підприємців авторинку тілесних ушкоджень середньої тяжкості.

 За результатами її вивчення прокуратурою області з метою активізації досудового слідства у справі надавалися вказівки щодо проведення конкретних слідчих дій, спрямованих на всебічне, повне та об’єктивне дослідження обставин вчиненого злочину. На цей час досудове слідство у справі триває, його хід — на контролі прокуратури області.

Крім того, за допущені під час розслідування цієї справи порушення вимог кримінально-процесуального законодавства відносно винних працівників міліції прокуратурою області порушено дисциплінарне провадження», повідомляє прес-служба прокуратури Запорізької області.

КСТАТИ…

по информации СМИ, владельцев Ореховского авторынка является запорожский бизнесмен Сергей Евтушенко, в прошлом прокурорский работник. Просто удивительно, как это прокуратура могла возбудить уголовное дело. Одно из двух — или прокурор попался принципиальный или Евтушенко попал в немилость к регионалам, к которым он питал ранее самые нежные чувства.

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: