ХРОНИКИ и КОММЕНТАРИИ

Интернет-газета

КЛИЧКО РАСТЕТ, оппозиция и власть сравнялись. Социсследование Дня.

Posted by operkor на 13 июня, 2012

Якби вибори до Верховної Ради проходили наприкінці травня, то до Ради потрапили б 5 партій. Про це свідчить опитування КМІС, проведене наприкінці травня. Партія регіонів отримала б 27,7%, Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» – 26,3%, партія «УДАР» Віталія Кличка – 15,5%, Комуністична партія – 9,8%  та Всеукраїнське об’єднання «Свобода» – 5,1%.

За таким розподілом голосів, поданих за партійними списками, з 225 місць у Верховній Раді Партія регіонів могла б мати 74 місця, Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» – 70 місць, партія «УДАР» Віталія Кличка – 41 місце, Комуністична партія – 26 та Всеукраїнське об’єднання «Свобода» – 14 місць.

Якщо рахувати відсоток не лише тих, хто братиме участь у виборах, а всіх українців, то Партія регіонів (Азаров і Тігіпко) матиме 15,1% та Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (Тимошенко, Яценюк) – 14,4% (різниця — в межах статистичної похибки вибірки);

На третьому місці  партія «УДАР» Віталія Кличка – 8,4%; на четвертому місці —  Комуністична партія – 5,4%.

П’яте і шосте місця поділили Всеукраїнське об’єднання «Свобода» (Тягнибок) – 2,8% та  Партія Наталії Королевської «Україна — Вперед!» – 2,6% (різниця — в межах статистичної похибки вибірки).

За попередній місяць обсяг електоральної підтримки зазначених партій статистично значуще змінився лише у партії «УДАР» Віталія Кличка – її підтримка зросла більш ніж в 1,4 рази (з 5,9% до 8,4%).

Сукупна електоральна підтримка опозиційних партій продовжує помітно перевищувати сукупну електоральну підтримку політичних сил владної коаліції: 28 відсотків проти 22; за попередній місяць це співвідношення статистично значуще не змінилося.

Частка виборців, які наприкінці травня були готові взяти участь у голосуванні на виборах до Верховної Ради, в цілому по Україні складала близько 55 відсотків

Опитування проведене з 23 травня по 1 червня 2012 методом face-to-face, опитано 2042 респонденти.

Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0.95 і за дизайн-ефекту 1.5) не перевищує 3.3% для показників близьких до 50%, 2,8% — для показників близьких до 25%, 2,3% — для показників близьких до 15%, 2,0% — для показників близьких до 10%, 1,4% — для показників близьких до 5%.

Источник: http://www.pravda.com.ua

 

 

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: