ХРОНИКИ и КОММЕНТАРИИ

Интернет-газета

ВАСИЛІВКА ВОЛАЄ ДО ПРЕЗИДЕНТА. Води немає, вулиці розбиті, транспорт не ходить, а районне начальство проводить зльоти байкерів та велокроси

Posted by operkor на 23 июля, 2012

В райцентре Васильевка Запорожской области народ не выдержал и вышел на трассу. Почему люди пошли на такой отчаянный шаг, читайте в обращении жителей Васильевки к Президенту Украины Виктору Януковичу и местным властям, которых люди обвиняют в бездействии. ФОТО и текст обращения «Хроникам и комментариям» предоставил депутат Васильевского горсовета, участник митинга, правозащитник Анатолий Шевченко.

Президенту України Януковичу В.Ф., голові Запорізької ОДА Пеклушенку О.М., голові Запорізької обласної ради Матвієнку П.Д., голові Василівської РДА Грачову С.В., заступнику міністра економічного розвитку та торгівлі України Бандурову В.В., міському голові м. Василівка Лобинцеву С.В., начальнику ЕЦВВ КП «Облводоканал»Запорізької обласної ради Бохану Ю.М.

 Повідомляємо Вам, що у нашому місті Василівка Запорізької області більшість підприємств не працюють, розвалені та розкрадені, у зв’язку з цим багато мешканців міста не мають робочих місць, але разом з цим у місті існують ще безліч проблем, які роками не вирішуються місцевою владою. Мешканці міста, які працюють, сплачують податки, більшість з яких надходить в бюджет держави, а не на вирішення наших місцевих проблем.

Так, наше місто Василівка ділиться залізницею на дві приблизно рівні частини, одна частина міста василівцями зветься «центр», а друга – «колгоспна» сторона. «Центр» міста, де розташовані райдержадміністрація, райрада, міськрада, лікарня, прокуратура, міліція, суд та всі інші районні та міські органи має не ідеальні, але кращі дороги, освітлення вулиць, магазини, аптеки, дитячі садки, питну воду (на «центр» працюють десять артезіанських свердловин) та інше.

А ми, мешканці «колгоспної» сторони весь час існування міста Василівка маємо набагато гірші умови: відсутні районні та міські організації, розбиті асфальтні дороги (яма біля ями), багато вулиць та перевулків зовсім не мають твердого покриття, більшість вулиць та перевулків не мають ніякого освітлення, немає жодного дитячого садка (був у радянські часи один садок, який давно ліквідували), немає жодної аптеки, відсутній громадський транспорт, мають місце затоплення багатьох людських дворів у дні великих дощів у зв’язку з відсутністю належних водозбіжних систем, а ще не маємо належного забезпечення питною водою, тому що на «колгоспну» сторону міста працюють вдвічі менше (п’ять) артезіанських свердловин.

На більшість прохань, які стосуються «колгоспної» сторони Міський голова С.В. Лобинцев відповідає, що в бюджеті немає коштів, але при цьому, приблизно половина коштів міського бюджету витрачається на заробітну плату працівникам виконкому Василівської міської ради.

Кожного весняно-літнього періоду «колгоспну» сторону м. Василівка розділяють на п’ять бригад і подають питну воду кожній бригаді по встановленим дням тимчасовим графіком. В минулі роки, а особливо в цьому 2012 році, питання забезпечення питною водою стало дуже гостро. Так, у встановлені дні графіком подачі питної води бригадам часто половині, або в кращому випадку одна третина бригади не має води навіть у цей час. А на багатьох частинах вулиць «колгоспної» сторони м. Василівка, а саме: Чкалова, Чонгарська, Молодіжна, Степна, Польова, Нова, Партизанська, Миру, Піонерська, пров. Західний та інших питної води не буває тижнями і навіть місяцями.

Василівська міська влада визнає, що більшість водопровідних мереж і споруд міста, які експлуатуються протягом 30-40 років зношені на 69% і вони потребують негайної заміни та реконструкції. Зроблений проект на освітлення вул. Каховської, є кошти, але роботи не ведуться. Запланований капітальний ремонт вул. Каховської, на який передбачається 700 тис. грн., але коштів в міському бюджеті немає.

Багато років влада обіцяє почистити річку на «колгоспній» стороні м. Василівка, але ніякі роботи навіть не починаються.  Ветерани війни та праці, пенсіонери впродовж багатьох років домагаються роботи громадського транспорту в місті, але роками (крім обіцянок) це питання не вирішується.

Вважаємо потрібним написати, що в нашому місті і в усьому Василівському районі, вся районна, міська, селищна і сільська влада належить до Партії Регіонів, всі голови РДА, міст, селищ, сіл, депутатських комісій — представники ПР.

На виборах 2010 року вони всі обіцяли покращити життя, працювати для людей, вирішувати всі питання життєдіяльності міст, селищ та сіл. Багато обіцяв і нинішній Міський голова м. Василівка Лобинцев Сергій Валентинович, який більшість своїх обіцянок не виконав, на наші звернення знову обіцяє, але більшість наших проблемних питань не вирішує, на більшість наших колективних прохань – приїхати на місце, подивитися на проблему та вирішити її він не приїжджає, присилає своїх заступників.

Багато часу ми нашого Міського голову Сергія Лобинцева не бачимо, він часто лікується, відпочиває в санаторіях та на морі. Наш Міський голова С.В. Лобинцев не виступає на сесіях депутатів Запорізької обласної ради (на які його завжди запрошують), погано вирішує на рівні області більшість важливих питань міста.

В цей час заступник Міністра економічного розвитку та торгівлі України Бандуров В.В., який буде в нашому Василівському виборчому окрузі №79 кандидатом в Народні депутати України допомагає коштами вирішувати багато проблем нашого округу, а саме: надав 1, 1 млн. грн. на заміну водопроводу по вул. Приморська м. Василівка, надає кошти 2, 3 млн. грн. на заміну водомережі по вул. Миру м. Василівка, передав головному лікарю Василівської ЦРЛ Сапі В.М. сертифікат на отримання медичного обладнання (електрокардіограф, вісмоктувач, нібулайзер, 4 холодильники, пульсоксиметр), надає кошти на заміну дзвінниці Василівському храму Петра та Павла, надав кошти на лікування хлопчика в лікарні м. Дніпрорудне, закупляє та роздає окуляри працівникам підприємств та пенсіонерам нашого виборчого округу та інше.

У зв’язку з вказаним та іншим, ми висловлюємо недовіру Міському голові м. Василівка Лобинцеву Сергію Валентиновичу, та просимо:

1. Сесію депутатів Василівської міської ради включити до порядку денного сесії 24 липня 2012 року питання «Про неналежне забезпечення питною водою «колгоспної» сторони м. Василівка». Сесію провести відкриту у Василівському Центральному будинку культури, надати слово для виступу представникам вулиць, на яких тижнями і навіть місяцями в кранах немає питної води, детально обговорити це питання, дати можливість виступити депутатам та іншим зацікавленим особам, вирішити цю проблему. На сесії прийняти рішення про зміну тимчасового графіку подачі питної води, розділивши «колгоспну» сторону з п’яти бригад на сім-вісім, про збільшення потужності запроектованої артезіанської свердловини по вул. Степній з 5-6 м³ води на годину до 12 м³. Зобов’язати негайно розпочати будівництво названої артезіанської свердловини, хоча раніше Міський голова обіцяв збудувати названу свердловину до літа 2012 р., потім рішенням сесії Василівської міської ради № 01 від 24.05.2012 р. було вказано розпочати будівництво до 10.06.2012 р., але фактично будівництво не ведеться до сьогодні.

Від імені сесії депутатів Василівської міської ради надіслати листи Президентові України Януковичу В.Ф., Голові Запорізької ОДА Пеклушенку О.М., Голові Запорізької обласної ради Матвієнку П.Д, заступнику Міністра економічного розвитку та торгівлі України Бандурову В.В. з проханнями надати кошти на будівництво ще однієї нової артезіанської свердловини великої потужності для «колгоспної» сторони м. Василівка та будівництва водозабірника і потужної насосної станції для подачі технічної води з Каховського водосховища для «колгоспної» сторони м. Василівка (далі мешканці вулиць за свої кошти проведуть водопроводи по вулицях та в свої подвір’я).

Також домогтися виділення коштів та зробити реконструкцію всієї аварійної водомережі «колгоспної» сторони м. Василівка, зробити ремонт вул. Каховської, Миру та інших розбитих доріг, зробити вже спроектоване освітлення вул. Каховської та інших вулиць, зробити належні водозбіжні системи в небезпечних місцях.

2. Президента України Януковича В.Ф., Голову Запорізької ОДА Пеклушенка О.М., Голову Запорізької обласної ради Матвієнка П.Д, заступника Міністра економічного розвитку та торгівлі України Бандурова В.В., Голову Василівської РДА Грачова С.В. знайти та надати кошти на будівництво ще однієї нової артезіанської свердловини великої потужності для «колгоспної» сторони м. Василівка та будівництва водозабірника і потужної насосної станції для подачі технічної води з Каховського водосховища для «колгоспної» сторони м. Василівка (далі мешканці вулиць за свої кошти проведуть водопроводи по вулицях та в свої подвір’я ). Також знайти та надати кошти на вирішення вказаних інших проблем.

3. Редактора газети Василівської районної ради «Нова Таврія» Руденко Т.О. – надрукувати в газеті повністю нашу належну колективну заяву. У разі невиконання наших прохань ми змушені будемо здійснити більш радикальні заходи аж до перекриття автошляху «Харків – Сімферополь», хоча ми цього робити не хочемо, але з поганим забезпеченням питною водою ми жити далі не взмозі.

Более 200 подписей жителей Васильевки

***

СПЕЦИАЛЬНОЕ ФОТО, как народ Васильевки сначала митинговал, а потом перекрывал трассу в центре города

 Мэр Васильевки Лобинцев на митинг не явился, хотя люди приглашали его на встречу

 Посему народ двинул на трассу.

Тут же появилась милиция

 Мэр Лобинцев в полном окружении. Чуть не побили

Оказалось, что в Васильевском РОВД полно сотрудников. В настоящее время полным ходом идет поиск организатора пикета и митинга, чтобы наказать его по полной административной программе. Хотя от этого вряд ли появится вода в домах жителей Васильевки, в которых, в частности, проживают и вот эти люди в погонах.

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: