Хроніки та Коментарі

Інтернет-газета

ПРОКАЄВА: Я ЗАПЛАТИЛА $50 тисяч за посаду у Лаврі. У Києво-Печерській лаврі лікар Вікторія Ліснича свариться з моделлю Владою Прокаєвою. Перша – директор (!!!) заповідника, друга – її заступник (!!!).

Posted by operkor на 1 Серпня, 2012

Скандал у Києво-Печерській лаврі триває. Заступниця гендиректора Влада Прокаєва, яку підлеглі звинуватили у знущаннях, заявила, що дала хабара за свою посаду. У свою чергу гендиректор заповідника Вікторія Ліснича запевняє, що грошей не брала та й, за її словами, Прокаєва не має коштів. “ТСН. Особливе” було свідком сварки жіночок.

Прокаєва розсварилась з директором заповідника Вікторією Лісничою та її звільняють з роботи. Втім, піти тихенько колишня модель не планує. Як виявилося, проти Влади виступили четверо її підлеглих. Одна з них – науковець Аліса Єгорська – процитувала слова Прокаєвої на свою адресу:”Розмовляючи з тобою, хочеться взяти биту і як заїхати”.

Сама ж Прокаєва на ці звинувачення відповідає нападом на Лісничу. “Я можу сказати конкретно, що генеральний директор взяла у мене хабар у розмірі 50 тисяч доларів, за мою посаду. Особисто для міністра!”, – заявила Влада.

Вона заявила, що дала хабара директрисі заповідника. Однак директорка заповідника одразу ж пообіцяла подати на свою заступницю до суду за брехню. “Я на вас подаю до суду! І ще – в мене є запис на диктофоні – Михайло Андрійович (Кулиняк) запитав Владу Володимирівну: “Чи були отримані гроші якісь за посаду?”. Вона сказала – “Ні”! Владо Володимирівно, ви брешете!” – запевнила Ліснича.

Крім того, Вікторія заявила, що у Прокаєвої не має таких коштів, бо вона особисто нібито сплачувала зачіску Влади у салоні. Директорка також додала, що звільнення Прокаєвої вимагає колектив.

“Я хочу, щоб Влада Володимирівна написала заяву, бо того від мене хоче колектив”, – сказала Вікторія. Зрештою, Прокаєва заявила, що напише заяву тільки тоді, коли міністр культури її про це попросить.

А Михайло Кулиняка на диво спокійний та запевняє, що він хабарів на брав. “Жодних грошей ані від Вікторії Миколаївни, ані від, тим більше, Влади Прокаєвої я не отримував”, – каже міністр культури. Кулиняк вирішив дотримуватися нейтралітету.  До того ж Кулиняк сподівається, що генпрокуратура сама відреагує на ситуацію, коли побачить сюжет “ТСН”. Звільняти керівниць Лаври Кулиняк теж не збирається. Сподівається, що вони помиряться та нарешті перейматимуться заповідником.

“Якщо б вони по-справжньому зайнялися б роботою, в них би не було жодного часу і можливості”, – зауважив міністр.

Нагадаємо, скандал у Києво-Печрській лаврі розпалився 31-го липня, коли стало відомо, що Прокаєву звинувачують у неналежному ставлення до співробітників.

http://tabloid.pravda.com.ua

ФОТО: А Михайло Кулиняка на диво спокійний та запевняє, що він хабарів на брав.

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: