Скандал у Києво-Печерській лаврі триває. Заступниця гендиректора Влада Прокаєва, яку підлеглі звинуватили у знущаннях, заявила, що дала хабара за свою посаду. У свою чергу гендиректор заповідника Вікторія Ліснича запевняє, що грошей не брала та й, за її словами, Прокаєва не має коштів. «ТСН. Особливе» було свідком сварки жіночок.

Прокаєва розсварилась з директором заповідника Вікторією Лісничою та її звільняють з роботи. Втім, піти тихенько колишня модель не планує. Як виявилося, проти Влади виступили четверо її підлеглих. Одна з них — науковець Аліса Єгорська — процитувала слова Прокаєвої на свою адресу:»Розмовляючи з тобою, хочеться взяти биту і як заїхати».

Сама ж Прокаєва на ці звинувачення відповідає нападом на Лісничу. «Я можу сказати конкретно, що генеральний директор взяла у мене хабар у розмірі 50 тисяч доларів, за мою посаду. Особисто для міністра!», — заявила Влада.

Вона заявила, що дала хабара директрисі заповідника. Однак директорка заповідника одразу ж пообіцяла подати на свою заступницю до суду за брехню. «Я на вас подаю до суду! І ще — в мене є запис на диктофоні — Михайло Андрійович (Кулиняк) запитав Владу Володимирівну: «Чи були отримані гроші якісь за посаду?». Вона сказала – «Ні»! Владо Володимирівно, ви брешете!» — запевнила Ліснича.

Крім того, Вікторія заявила, що у Прокаєвої не має таких коштів, бо вона особисто нібито сплачувала зачіску Влади у салоні. Директорка також додала, що звільнення Прокаєвої вимагає колектив.

«Я хочу, щоб Влада Володимирівна написала заяву, бо того від мене хоче колектив», — сказала Вікторія. Зрештою, Прокаєва заявила, що напише заяву тільки тоді, коли міністр культури її про це попросить.

А Михайло Кулиняка на диво спокійний та запевняє, що він хабарів на брав. «Жодних грошей ані від Вікторії Миколаївни, ані від, тим більше, Влади Прокаєвої я не отримував», — каже міністр культури. Кулиняк вирішив дотримуватися нейтралітету.  До того ж Кулиняк сподівається, що генпрокуратура сама відреагує на ситуацію, коли побачить сюжет «ТСН». Звільняти керівниць Лаври Кулиняк теж не збирається. Сподівається, що вони помиряться та нарешті перейматимуться заповідником.

«Якщо б вони по-справжньому зайнялися б роботою, в них би не було жодного часу і можливості», — зауважив міністр.

Нагадаємо, скандал у Києво-Печрській лаврі розпалився 31-го липня, коли стало відомо, що Прокаєву звинувачують у неналежному ставлення до співробітників.

http://tabloid.pravda.com.ua

ФОТО: А Михайло Кулиняка на диво спокійний та запевняє, що він хабарів на брав.