В адрес портала «Хроники и комментарии» поступило обращение епископов, которое мы публикуем полностью. «Шановні депутати Верховної Ради України! У Верховній Раді України був зареєстрований«Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо підвищення рівня народжуваності та престижу материнства) №10413 від 27.04.2012 р. Всі сучасні законопроекти, які безпосередньо стосуються дітей та їх батьків, мають шляхетні назви.  Але насправді вони впроваджують якраз протилежне. 

Хто ж би був проти проекту про престижне материнство? Адже кожен розуміє це так, що йдеться про справжні пільги для материнства, яка веде до  збільшення чисельності населення і розвитку народу?  Але насправді йдеться про протилежне – про продовження ланцюга ювенальної системи, яка займається піратським викраденням дітей.

У законопроекті пропонується внести зміни до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв‘язку з тимчасовою втратою працездатності…” до ст.36.

Зміна стосується застрахованих осіб, що тимчасово не працюють і дбають про трьох і більше дітей. Пропонується доповнити статтю 36, розширивши підстави відмови в наданні допомоги по тимчасовій непрацездатності, зокрема коли позбавляють застрахованих осіббатьківських прав на одну дитину, то автоматично їх позбавляють допомоги на всіх дітей, а потім, оскільки не мають належного життєвого рівня, як показує досвід Європейського Союзу, у них можуть відібрати й інших дітей.

В системі ювенальної юстиції західного зразка батьків позбавляють батьківських прав зі штучних причин (наприклад, задушлива материнська любов), виховання розглядається як насильство в сім’ї, а економічним насильством є, наприклад, те, що батьки відмовляються давати дитині гроші на алкоголь або наркотики – за це батьків можуть позбавити батьківських прав.

З іншого боку, держава зобов’язує батьків, що якщо т.зв. усиновитель не виконує своїх обов’язків щодо усиновлених дітей, то викрадену дитину мають обов’язок фінансово забезпечувати батьки. Це випливає з Європейської конвенції про усиновлення дітей, ратифікованої Україною 15.02.2011 року.

Практично це виглядатиме так: якщо усиновитель гомосексуаліст чи педофіл знущається над дитиною аж так, що в результаті вона потрапляє в лікарню і він відмовляється платити за лікування, то згідно конвенцій ЄС, за це повинні платити батьки, однак дитину їм не повернуть.

Такої тиранії над дітьми на здійснював ані фашизм, ані сталінізм, ані рабовласницька система, ані канібали. Громадянин України не може повірити, що такими є реальні євростандарти і рай євро. Однак мас-медіа маніпулюють українцями настільки, що вони самі прагнуть цієї тиранії.

Цей законопроект запропонував А.Яценюк, лідер партії «Фронт Змін». Таке майбутнє він готовить українським батькам і їх дітям. Патріархат категорично протестує проти цього законопроекту, тому що нам насправді йдеться про Бога і про Україну!

+ Ілля, Патріарх Візантійського Католицького Патріархату

+ Методій, ЧСВВр              

+ Тимотей, ЧСВВр

Єпископи-секретарі