Хроники и Комментарии

Власть, расследования, сатира, фото

Куда идут налоги. Богатырева взяла в Америку двух телохранителей

Posted by operkor на 19 октября, 2012

Раїса Богатирьова злітала до Америки у супроводі двох тілоохоронців та особистого телеоператора. Можливо, ця історія не була б варта такої уваги, якби не вперте бажання влади приховати видатки на подорож оточення віце-прем’єрки.

3 18 по 24 вересня Богатирьова здійснила візит до Америки для зустрічей з різноманітними посадовцями — міністром охорони здоров’я США Кетлін Сібеліус, директором департаменту з питань безпеки лікарських засобів Томасом Крістлом, сенатором Ричардом Лугаром та заступником помічника Державного секретаря США Деном Расселом.

Підтримувати двосторонні контакти з Вашингтоном — це, безперечно, важливо. Особливо з огляду на міжнародну ізоляцію, в яку дедалі глибше занурюється адміністрація Януковича. Але що вражає у цьому — це спроба чиновників злиденної країни влаштувати собі свято під час чуми за кошт державного бюджету.

Ми надіслали запити щодо складу «групи Богатирьової» та кошторису їх подорожі в Америку. Але Кабінет міністрів та Мінздоров’я відмовилися надавати будь-яку інформацію.

На наш лист урядовий секретаріат відповів: «Ваш запит надіслано до Міністерства охорони здоров’я для розгляду та інформування в установленому порядку». У свою чергу, Мінздоров’я відіслало із запитаннями щодо складу делегації та кошторису поїздки… назад до Кабміну.

Іншими словами, чиновники влаштували «футбол». Тож ми зацікавилися, чому урядовці так ретельно приховували інформацію про компаньйонів Богатирьової у вояжі до США. За допомогою своїх джерел «Українській правді» вдалося отримати склад учасників візиту.

Як виявилося, окрім самої Богатирьової та фахівців у галузі охорони здоров’я, на тиждень до Вашингтона за державний кошт із нею полетіли: два (!) тілоохоронці, відеооператор, подруга Людмила Харів — екс-телеведуча погоди та світських передач, яка попутно відповідає за піар Богатирьової, а також чиновник секретаріату Кабміну.

 Звичайно, рішення взяти в Америку двох бодігардів вражає. Можливо, Богатирьова досі живе спогадами про радянську пропаганду, але сучасний Вашингтон — доволі спокійне місто. Сама Богатирьова є носієм різноманітної інформації, але навряд чи вона могла стати об’єктом підвищеної уваги спецслужб. Двоє охоронців у Америці вона потребувала лише в разі, якщо збиралася відвідувати неблагополучні райони драг-ділерів.

Ви скажете: двоє охоронців — ну і що тут такого? На жаль, уряд не повідомив, скільки коштувало відрядження Богатирьової з її свитою до Америки. Але що нам вдалося встановити. Богатирьова та її делегація летіли до Вашингтона через Відень. Дозвіл на відрядження вона отримала від Азарова 12 вересня, тобто за шість днів до початку подорожі. Ми перевірили, скільки коштують квитки Київ-Відень-Вашингтон, якщо їх купувати за шість днів до відльоту. 1 400 доларів. Два охоронці — це 2 800 доларів, або понад 22 тисячі гривень.

Источник: http://www.pravda.com.ua

Фото прес-служби МОЗ

 

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: