ХРОНИКИ и КОММЕНТАРИИ

Интернет-газета

ЗАЯВА запорізької «Батьківщини»

Posted by operkor на 15 января, 2013

111Запорізька обласна партійна організація ВО «Батьківщина» підтримує прагнення Юлії Тимошенко домогтись справедливого відношення до себе, як до людини, як до лідера політичної партії, як до жінки, несправедливо осудженої, яка постійно зазнає фізичні та моральні знущання зі сторони Державної пенітенціарної служби та Служби безпеки України, які ведуть незаконне відео спостереження за ходом лікування, медичними процедурами, які забезпечили нелюдськими умовами перебування у лікарняному приміщенні.

Ми підтримуємо рішучі дії опозиційних депутатів Верховної Ради України почати активну фазу боротьби за визволення Юлії Тимошенко. Боротьби за припинення тортур та знущання на усіма політичними ув’язненими. Припинення безглуздих переслідувань, репресій.

Закликаємо протистояти усім незаконним діям Державної пенітенціарної служби і Служби безпеки України щодо самовільних, незаконних умов утримання затриманих та осуджених, боротися за зміну міри покарання для людей, які не є небезпечними для суспільства. Ми вимагаємо негайно визволити із тюрем людей, які мають можливість лікуватись та підтримувати своє здоров’я на волі.

Опозиційні депутати усіх рівнів повинні виконати своє призначення в боротьбі за справедливість захисту десятків людей – тим самим врятувати мільйони.

Закликаємо всі демократичні сили світу підтримати Юлію Тимошенко в боротьбі за свободу політв’язнів.

В День Соборності України 22 січня Запорізька обласна партійна організація ВО «Батьківщина» закликає провести акції в підтримку Юлії Тимошенко по всій Україні.

Голова Запорізької обласної партійної

організації ВО «Батьківщина» Валерій Крайній

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: