Хроники и Комментарии

Власть, расследования, сатира, фото

«ЗАЩИТИМ ПРАВА ТРУДОВОГО НАРОДА!». Металлурги «Запорожстали» пишут письмо спикеру и премьеру по поводу проекта нового Трудового кодекса

Posted by operkor на 4 марта, 2013

miraxПрофсоюзный комитет ОАО «Запорожсталь» подготовил и направил обращения председателю Верховной Рады Украины Рыбаку и  премьер-министру Украины  Азарову, которое «Хроники и комментарии» публикуют полностью

 ЗВЕРНЕННЯ!

На сьогодні в Україні готується до прийняття новий Трудовий кодекс України. Законопроект нового Кодексу № 1108 знаходиться у стані готовності до прийняття у другому читанні в цілому.

Але нам наразі стало відомо, що за попередньою інформацією, розгляд законопроекту запланований в Регламенті XI сесії VI скликання знятий з розгляду.

Профспілки вимагають від вас вжити заходів до того, щоб проект нового Трудового кодексу був винесений на голосування у його теперішній редакції.

Узгоджена з профспілками редакція не порушує ст. 22 Конституції України, згідно якої «при прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод» та норми Європейської Конвенції з прав людини.

Вимагаємо, щоб новий Трудовий кодекс був максимально відкрито і публічно розглянутий та прийнятий на Парламентських слуханнях у Верховній Раді України, щоб громадяни України  почули справжню суть дискусії навколо проекту Трудового кодексу України при прийнятті документу в цілому.

В разі ігнорування наших вимог залишаємо за собою право відстоювати права людей праці всіма доступними нам в рамках Конституції України та міжнародного права методами.

Захистимо права трудового народу!

З повагою та за дорученням профспілкового активу ВАТ «Запоріжсталь»

Голова профспілкового комітету    Л.О.Анісімов

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: