Хроники и Комментарии

Власть, расследования, сатира, фото

ВЛАСТЬ И ПРОКУРАТУРА: с беззаконием при использовании водных биоресурсов будет покончено

Posted by operkor на 1 апреля, 2013

1

В Запоріжжі під головуванням Запорізького міжрайонного екологічного прокурора Ірини Бутенко було проведено міжвідомчу нараду щодо стану законності у сфері охорони та раціонального використання водних живих ресурсів на території  області. На фото (слева направо): стажер на должность зам. губернатора Сергей Грачев, прокурор Ирина Бутенко и зам. мэра Запорожья Валерий Эделев. Г-н Грачев смеется, а ситуация с водой и рыбой такая, что впору плакать. 

У заході взяли участь заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Грачов С.В., заступник Запорізького міського голови Еделев В.Г., начальник Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Запорізькій області Червоненко В.В., начальник Головного управління ветеринарної медицини в Запорізькій області Стулова В.В., заступник начальника Головного управління Держсанепідслужби у Запорізькій області Зикін О.В., начальник Державної екологічної інспекції у Запорізькій області Грень П.І., заступник начальника УДАІ ГУ МВС України в Запорізькій області Васильчук В.Ю., заступник начальника Запорізького міського управління ГУ МВС України в Запорізькій області Долинний А.В., начальник відділу ветеринарної міліції ГУ МВС України в Запорізькій області Чащин А.Б. та начальник ЛВ в порту «Запоріжжя» ГУ МВС України в Запорізькій області Келембет Р.М.

Під час наради обговорювалися проблемні питання, які виникають у правоохоронних та контролюючих органів при здійсненні нагляду за додержанням і застосуванням законів під час видобування та реалізації водних живих ресурсів.

Результатом наради стало розроблення спільних заходів, спрямованих на зміцнення стану законності у цій сфері, протидії незаконному видобуванню та обігу водних біоресурсів, в тому числі в період нерестової заборони.

Також, було прийнято рішення про утворення робочої міжвідомчої групи, до якої входитимуть представники всіх органів, які брали участь у нараді та яка буде систематично збиратися для вирішення нагальних проблемних питань та здійснення оперативного контролю за станом виконання запланованих заходів, повідомляє прес-служба Запорізької міжрайонної екологічної прокуратури

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: